Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Sondazh: Akullore.com organizon Party !
Do jem prezent ne party --- 18 (64.29%)
Nuk mund te jem ne party --- 10 (35.71%)

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4
Autori: Subjekti: Akullore.com organizon Party !

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 17-7-2010 nė 13:55


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga JaNi  
:( bo bo na futet brenda


po detin afer e ke .......hyr freskohu :P


Bo bo sa bukur eshte pas ores 24 te futesh ne det :tongue0023:
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 17-7-2010 nė 13:56


Ok po dalim po ne dyjat kemi merak ti bejm temat chit chat :love0061:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 13:58


Ju betohem ka ajer te kondicjonuar mire lokali mi
aman mos e beni kere se do dalim ne gazete pastaj faqe e pare akullore.com vajzat me bikini :(
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 17-7-2010 nė 14:00


Cituar: Postimi origjinal nga JaNi  
Ju betohem ka ajer te kondicjonuar mire lokali mi
aman mos e beni kere se do dalim ne gazete pastaj faqe e pare akullore.com vajzat me bikini :(


Po mir edhe nese do dalim ne gazet do behemi V.I.P pastaj..
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 149
Regjistruar: 26-2-2010
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Procrastinating
Procrastinating
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 15:05
Akullore.com Party


Gocat duhen te behen pak me te bukura hahaha .
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 22:53


Pergjigje e saket e anetares larte jan yje gocat e akullore.com
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:00


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga xhensil taho  
Gocat duhen te behen pak me te bukura hahaha .


gocat e ketij forumi jane te bukura....s'kane nevoje te behen :)


Sidomos ti me Noren!:D

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:06


Shi shi na ke par ti neve :love0061:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:14


Sju kam pare,po e ndjej se jeni fantastike.:cool0003:
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:20


Cituar: Postimi origjinal nga ArTi®  
Sju kam pare,po e ndjej se jeni fantastike.:cool0003:


Ah e ndjen hahaha mir shum.....:love0061:
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:34


Si ide eshte shume e bukur, por jo per te qen kundra por te qen realist, nga femrat e forumit, vetem biondina do vi, keto t tjerat qe mezi e presin nuk vin , llafet kane, ndersa per cunat se di, Une nuk mund te vi, ne 3 gusht kam ditlindjen edhe kam prenotuar, 4 dite ne Siracusa. shpresoj te ket popullsi

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-7-2010 nė 23:46


TuRo ,po e marr fjalne une si me i vogli dhe si anetar i ri i ktij webi pa ty sma do mendja se do ket kuptim ky PaRtY..
Ndrisho mendje se do ndjehsh me te veretet i kenaqur per mundimin qe keni ber dhe per idet tuaja fantasatike per kte web qe ke dhen,do jesh i mirpritur dhe do na nderosh dhe Tavolininen,,

Respekt nga Rudi!!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 18-7-2010 nė 03:50


:cool0003:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Belle_Fleur
****


Foto


Postime: 586
Regjistruar: 24-8-2009
Vendndodhja: Po ku ka si ti o Shqiperia ime!

Gjendja: Confused
Confused
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Larg..

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 11:20


Mos harroni edhe aparatin te beni ca foto :D

Ideja eshte jashtezakonisht e bukur por me shume zor besoj se realizohet ...
Te uroj lumturine e dhenies se asaj qe ke,
ne menyren me te mire te mundur,
te rrezikosh per te guxuar,
te rrezikosh per te dhene,
te rrezikosh per te dashuruar.
Trajtoje lumturine me miresjellje eshte nje borxh ♥
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 12:15


Gz shume qe po beni dicka te madhe dhe te bukur,jam i pa mundur qe te jem ne mesin tuaj ate dite,por do te ishte kenajqesi te isha ne mesin e (FEMERAVE) ate dite-apo nate:( :p.Ju uroj te ja kaloni sa me bukur,dhe pse jo te mos dashuroheni ne qfs ju pelqen ndonjeri-apo ndonjera.


Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 149
Regjistruar: 26-2-2010
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Procrastinating
Procrastinating
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 13:02
akullore party


Po sigurisht do jet e pa par , me e bukura esht te vin dhe goca sepse ska lezet vec djem .Mundesisht pini tonic Gin qe te piheni sa me shum tja kalojm shum cool.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 14:47


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
mezi po e presim kete mbremje......dhe sa per veshjen? duhet serioze apo secili si te deshiroje :P

parashikimi i motit thot do jet shum nxeht , andaj jaa me shkurte , mundesisht me rroba plazhi :tongue0023:
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 15:19


Cituar: Postimi origjinal nga CrystaL  
Mos harroni edhe aparatin te beni ca foto :D

Ideja eshte jashtezakonisht e bukur por me shume zor besoj se realizohet ...Te jesh e sigurte e dashur qe do realizohet ;) gjithashtu te jesh e sigurte qe ata persona qe do jen pjesmarres ne party jan me te vertet vipat e kesaj faqje. jemi pregaditur shum mire per te gjitha dhe gjithcka do jet prefekte ate nate :)
persa i perket fotografive te premtoj qe do shikosh fotografi me kualitete te larta :)
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 19:02


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
TuRo ,po e marr fjalne une si me i vogli dhe si anetar i ri i ktij webi pa ty sma do mendja se do ket kuptim ky PaRtY..
Ndrisho mendje se do ndjehsh me te veretet i kenaqur per mundimin qe keni ber dhe per idet tuaja fantasatike per kte web qe ke dhen,do jesh i mirpritur dhe do na nderosh dhe Tavolininen,,

Respekt nga Rudi!!!!Rudi une te falenderoj per respektin, dhe te dish qe dhe une gezoj te njetin respekt per ty, por nuk mund te vi, nuk dua t'ja prish nje personi te rendesishem te jetes time, bashk mund te bejme party kurdo dhe kudo ! uroj qe te kenaqeni ! te beni qejf dhe te ket popullsi


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 19:06


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
Si ide eshte shume e bukur, por jo per te qen kundra por te qen realist, nga femrat e forumit, vetem biondina do vi, keto t tjerat qe mezi e presin nuk vin , llafet kane, ndersa per cunat se di, Une nuk mund te vi, ne 3 gusht kam ditlindjen edhe kam prenotuar, 4 dite ne Siracusa. shpresoj te ket popullsi


se kuptoj sigurine tende kur flet ne emer te te tjereve i nderuar TuR.....fol ne emer te personave me te cilet ti komunikon cdo dite dhe qe ti japin gjerat e sigurta, si ne rastin e biondines :) dhe kujdes kur thua ato te tjerat ,se ne kete rast behet fjale vetem per mua dhe noren............Mos fol ne emer te te tjereve,por shijo festen tende atje ku do jesh.

edhe njehere une personalisht konfirmoj pjesemarrjen time ne partyn e Akullores .............dhe jam e sigurt qe gjithcka do te shkoje mrekullisht :)


Kathy, une se kisha per ty ! Pse te dogji ty?, une e kisha ne pergjithsi, dhe une nuk mar informata, nga askush, por ve ne pune llogjiken dhe them dicka , qe sduhet mare per te keq, persa i perket juve qe permendet ne do opinionin tim, Nora nuk ka per te ardhur ndoshta nga largesia, ndersa ti mesa di ke prenetuar ne vlore, dhe kjo me shtyti per te then dicka ! qe edhe pse ishte ne pergjithsi, pati boshlleqe edhe per ju. Faleminderit qe me uroj per festen time, dhe une uroj juve


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 18-7-2010 nė 19:28


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
Si ide eshte shume e bukur, por jo per te qen kundra por te qen realist, nga femrat e forumit, vetem biondina do vi, keto t tjerat qe mezi e presin nuk vin , llafet kane, ndersa per cunat se di, Une nuk mund te vi, ne 3 gusht kam ditlindjen edhe kam prenotuar, 4 dite ne Siracusa. shpresoj te ket popullsi


se kuptoj sigurine tende kur flet ne emer te te tjereve i nderuar TuR.....fol ne emer te personave me te cilet ti komunikon cdo dite dhe qe ti japin gjerat e sigurta, si ne rastin e biondines :) dhe kujdes kur thua ato te tjerat ,se ne kete rast behet fjale vetem per mua dhe noren............Mos fol ne emer te te tjereve,por shijo festen tende atje ku do jesh.

edhe njehere une personalisht konfirmoj pjesemarrjen time ne partyn e Akullores .............dhe jam e sigurt qe gjithcka do te shkoje mrekullisht :)


Kathy, une se kisha per ty ! Pse te dogji ty?, une e kisha ne pergjithsi, dhe une nuk mar informata, nga askush, por ve ne pune llogjiken dhe them dicka , qe sduhet mare per te keq, persa i perket juve qe permendet ne do opinionin tim, Nora nuk ka per te ardhur ndoshta nga largesia, ndersa ti mesa di ke prenetuar ne vlore, dhe kjo me shtyti per te then dicka ! qe edhe pse ishte ne pergjithsi, pati boshlleqe edhe per ju. Faleminderit qe me uroj per festen time, dhe une uroj juve


i nderuar Tur ,nder te tjera ke thene : keto t tjerat qe mezi e presin nuk vin , llafet kane, ndersa per cunat se di
dhe meqenese deri ne momentin qe ti ke thene dicka vetem une e nora kemi konfirmuar qe do te jemi ne feste ,nenkupton qe ke folur me siguri te plote per ne te dyja :).......gjithesesi per informacion te pergjithshem ,s'me djeg asgje,thjesht kam dhene opinioni tim ashtu sikurse ke bere dhe ti :)


dmth une duhet te kerkoj falje tani? nese eshte e nevojshme e bej une, por duhet te dini qe une thash thjesht nje mendim, dhe nuk ndryshon asgje !

Rroft Demokracia


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 18-7-2010 nė 19:33


Per fat te mir un ne at dat nje dit me par apo dy do jem ne Durres per pushime...:love0061::love0061:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I am from Albania
***


Foto


Postime: 447
Regjistruar: 13-11-2009
Vendndodhja: france

Vendlindja: France
France
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: ne pc

[*] postuar nė 20-7-2010 nė 18:21


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
hej , o ju njerez ne Shqiperi a funksion Navikacioni ?[/rquote

Po vlla Funksionon naper qytetet Kryesore


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
Super AdministratorArTi

Tema u Shkurtua
20-7-2010 nė 23:37

ø·.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<·.ø
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar nė 25-7-2010 nė 20:02


Jam e ftuar ne kete party ????Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 25-7-2010 nė 20:08


Patjeter qe je e ftuar Kejsi :D
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2    4

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11