Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Sondazh: Akullore.com organizon Party !
Do jem prezent ne party --- 18 (64.29%)
Nuk mund te jem ne party --- 10 (35.71%)

Versioni i Printueshm  
 Faqet:  1    3  4
Autori: Subjekti: Akullore.com organizon Party !


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jasht Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

love0061.gif postuar n 15-7-2010 n 22:47
Akullore.com organizon Party !


Pas kaq vitesh bisede dhe argetim online menduam qe te mundesojme njohjen dhe nga afer me njeri-tjetrin.
Me DT 07 Gushte ne oren 7 pasdite Akullore.com ne bashkepunim me Aladin bar organizon party te madh me te gjitha anetaret e akullore.com :)
Pra jeni te gjith te ftuar Ju mirpresim,eshte nje mundesi e mire qe te njihemi nga afer, Party do zgjas deri ne oret e von ate nates dhe jam i sigurte qe do ja kalojme shum mire.
Lokali eshte i pronontuar nga stafi I Akullore.com dhe hyrja eshte falas.
I ftuar specjal DJ BIANCO
Party do organizohet ne Durres Tek Aladin Bar
Adresa: Bulevarti kryesor ish kinema iliria pran bashkise Durres.
TEL : +355672629460
Per me hollesisht kontaktoni me stafin.|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
Super AdministratorArTi

Tema u vendos n Krye
15-7-2010 n 22:53

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 15-7-2010 n 22:59


:) Fjalet jan te teperta sigurishte qe do jet mrekulli :)
Menduam ta bejme ne durres sepse kemi detin afer dhe nese nxehemi shum i fusim nje te lare :P
dhe par ata qe mendojne qe jan larg dhe nuk mund te vijne, ne vejme makine ne dispozicjonin e tyre :)
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:06


Te nderuar anetar dhe stafi i Akullore.com jeni te falenderuar per mundesin qe ju dhate te gjithe anetare qe kan punuar per kte web,per ta pasuruar me ide te reja dhe per te pasur nje argetim njeri me tjeterin nga te gjith diaspora shqipetare ne bot...
Rendesi ka qe te gjith anetaret qe kan nje miqesi njeri me tejeterin,ju jepet mundesia qe te njihen dhe nga afer,dhe kjo merit eshte per stafin qe krijoj kte mundesi...
Mendimi im eshte qe stafi i Akullores.com te njoftoj me njoftim te vecant qe nuk lejohen mosha te mytura ne Party Nen moshen 18 te meret parasysh ky problem pasi duhet te jen te shoqeruar me prinder ose me njeriun me te afer per arsye orari te zgjatur gjat kohes se Partyt...

Ju faliminderit te nderuar stafi!!!!
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Super

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:08


me dat 02.Gusht me duhet te jam prap ne Zvicer , por nga deshira e tepert qe dua te ju njoh nga afer Shoket dhe Shoqet e kti Forumi kaq te embel , me detyroni qe te gjej nje zgjidhje ...

Njeriu duhet t prpiqet t msoj do gj, jo t tregoj veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:09


WOWWWWWW SA MIREEEEEE FLM STAFI I AKULLORE FORUM JENI ME TE MIRETTTTTTTTT HUGGGGGGGGGGG
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Super

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:24


hej , o ju njerez ne Shqiperi a funksion Navikacioni ?Njeriu duhet t prpiqet t msoj do gj, jo t tregoj veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:29


Ju Lutem ju qe do jeni prezen ne party...
ne fillim te temes larte fare duhet te cekoni opsonin Do jem prezent ne Party qe te dime se sa veta do jemi.
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:32


PO FTESA CIFT KA??? :love0061:
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:47


Cituar: Postimi origjinal nga Bjondina tr  
PO FTESA CIFT KA??? :love0061:


Pasi te verifikohet #@!--)tat e identitetit te shoqeruesit tuaj ka mundesi qe te pranojm dhe cifte
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Administrator
*********


Foto


Postime: 63
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: www.Akullore.Com

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 37
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 15-7-2010 n 23:49


Faqja jone,ka organizuar nje mbremje ku te gjith Shqipetare nga te gjitha krahinat ti bashkoj sebashku . Ne Akullore.com, antaret kane gjetur mikpritjen, pozitivitetin, e disa thone se kane gjetur vend ketu ne nje shtepi te vogel me miq e mikesha. Sado qe shume nga antaret e Akullores jetojne ne emigrim jashte Shqiperise, eshte Akullore qe na bashkon e na sjell te gjitheve bashke mes diskutimesh, bisedash e pershendetjeve te shumta. Eshte shumellojshmeria e informacionit, temave dhe vete antareve qe na bene te organizojme kete Party!

Ju ftojme te festojme 07 Gushttin gjith dashuri dhe ngrohtesi mes njeri-tjetrit. Falenderojme te gjithe pjesemarresit qe i dedikojne nje kohe Akullore.com duke ndare idete dhe mendimet e tyre me njeri-tjetrin. Te falenderojme gjithashtu stafin e forumit dhe perkushtimin e tyre per mirembajtjen e akullore.com te forumit dhe te chatit.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 16-7-2010 n 00:05


:Thanks:
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 16-7-2010 n 14:18


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
me kenaqesine me te madhe do jem prezente ne party......... ift :)


E kam dit :love0061:
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 16-7-2010 n 14:22


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
me kenaqesine me te madhe do jem prezente ne party......... ift :)


E kam dit :love0061:po ti di gjithcka :P


Po ne folem prandaj di...:air kiss:
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

BaNi
*******


Foto


Postime: 1387
Regjistruar: 29-12-2008
Vendndodhja: torino (IT)

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 37
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 16-7-2010 n 15:00


:sad0002: do te isha me kenaqesi ne kete parti po se a do jem shpresoj shum qe te jem ne shqiperi ne ate perjull do te me pelqente shum ti njihja shoket e shoqet e akullores mbas kaq vitesh qe chatojm

me respekte albani_br_ir
flm per ftesen

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Jasht Linje


[*] postuar n 16-7-2010 n 23:16


Ide interesante! Ndersa une nuk e di me saktesi nese do jem prezente ne ate party, mgjthse deshira eshte!
Sipas planeve qe kam bere me 7 Gusht i bie te jem ne Turqi, por te shohim, ekziston nje propabilitet i mundshem qe te jem prezente.
On ne construit pas sur le vide!

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jasht Linje

Gjendja:

[*] postuar n 17-7-2010 n 03:51


she she u beka fest dhe mua sme fotoj asnjeri :P apo mos jam i padeshirushem :love0061: :turp: doni zdoni ne party do vi bam tja beni :P shtoni dhe nje tavolin per mua :turp:


P.S Po do mbajm dhe #@!--)tela ne bluze me pseudonimet? :P
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 17-7-2010 n 09:07


hahahhahahahahhahaa
Mirsetevish
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 17-7-2010 n 12:45


femrat me minifunde dhe djemt serjoz me kollare :DAkullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 149
Regjistruar: 26-2-2010
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Procrastinating
Procrastinating
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 17-7-2010 n 13:01
Party Nargile Bar


Un do vij dhe te mar ndonje shoqe qe te ket pak lezet . Esht shum mire te njohim dhe antaret !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 17-7-2010 n 13:41


:cool0003:`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 17-7-2010 n 13:49


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga JaNi  
femrat me minifunde dhe djemt serjoz me kollare :D


me rroba banjo lejohet ....meqenese eshte dhe deti afer???????

ahahhahahah
JO :grind:

Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 17-7-2010 n 13:50


Deshira njeriut te vesh qa te doj edhe me roba banje ben :love0061:`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 17-7-2010 n 13:52


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Deshira njeriut te vesh qa te doj edhe me roba banje ben :love0061:


shyqyr qe te kam ty se nuk do vija dot ne feste .....skam cfare te vesh pervec rrobave te banjes :P :tongue0023::tongue0023:


Po e dija un se pa mua nuk vish ti.....vesh bikini mi se me siguri ben vap e madhe atje :party:
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar n 17-7-2010 n 13:54


:( bo bo na futet brendaAkullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 17-7-2010 n 13:54


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Deshira njeriut te vesh qa te doj edhe me roba banje ben :love0061:


shyqyr qe te kam ty se nuk do vija dot ne feste .....skam cfare te vesh pervec rrobave te banjes :P :tongue0023::tongue0023:


Po e dija un se pa mua nuk vish ti.....vesh bikini mi se me siguri ben vap e madhe atje :party:


ehe e vendosa ....... ato ngjyre roze. e di ti :tongue0023::tongue0023::tongue0023:


Ok un ato pink mi ke par ti
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  4

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11