Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  4
Autori: Subjekti: Cilin Kanal ne TV shikoni me shum?


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 27-4-2007 nė 01:57
Cilin Kanal ne TV shikoni me shum?|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 132
Regjistruar: 12-4-2007
Vendndodhja: NE SELANIK

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: SI ZJARR..

[*] postuar nė 29-4-2007 nė 08:21


digitalb.star dhe alfa...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 28
Regjistruar: 20-6-2006
Vendndodhja: fr

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: atje ku ka jete

[*] postuar nė 29-4-2007 nė 17:43


TOP CHANNEL PA DYSHIM
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 690
Regjistruar: 11-5-2007
Vendndodhja: Tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Femer

[*] postuar nė 29-4-2007 nė 23:51


Top Channel eshte televizioni me i mire ne shqiperi per momentin sepse ka varacione programesh dhe shume mundesi per tu argetuar:)Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 22:36


Top Channel dhe My music!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 22:36


chenel x:turp
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 22:41


beng / beng ahahhahahhahahaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 22:41


beng / beng ahahhahahhahahaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 22:42


skam Tv fareAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 03:24


top chanell vizion pluse dhe alfakabell
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 175
Regjistruar: 16-7-2005
Vendndodhja: Gjermani

Mosha: 48
Jashtė Linje

Gjendja: Bukur

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 03:26


AL SAT-TVSH-RTK vetem keto 3 programe i kome«Me merr ne endrrat etua ,aty ku ti i ruan me gjelozi,sepse po ndjej se me ty po vjen Pranvera me bukur e jetes sime....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 03:40


nuk shoh shume tv por ne ato raste qe shikoj shoh vetem Top Channel dhe DigitAlbShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 03:43


:D
edhe un ket tv qe shikon kjo gaca shoh dhe un:)

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 2-6-2007 nė 21:11


top-channel dhe premium 1 jane programet me te miraViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 29
Regjistruar: 25-10-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: S'ME LEJNE REHAT FEMRAT

akullore.gif postuar nė 17-6-2007 nė 23:38


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga thanx
chenel x:turp


ndersa une channel xxl
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 29
Regjistruar: 25-10-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: S'ME LEJNE REHAT FEMRAT

love0004.gif postuar nė 17-6-2007 nė 23:39


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga thanx
chenel x:turp


ndersa une shikoj xxl
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 26-6-2007 nė 18:37


TOP CHANEL,ITALIA UNO

Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 26-6-2007 nė 19:43


un sshikoj fare tv:(
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 26-6-2007 nė 20:53


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga llastica
un sshikoj fare tv:(


ti nuk shikon tv mi????????????
qyqaaaaaaaaaa
ca ben gjith diten mi mqafsh?


Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 26-6-2007 nė 20:54


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga I_Hamshuari
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga angel_4ever
TOP CHANEL,ITALIA UNO


bo bo bo bo sa genjenen kjo moreeeeeeeeeee
nja dy tre here qe ka qene te shtepia ime
me hengri veshetn coje te Beng Beng
une i shkreti e kishamendjen vende tjeter
kjo shtrir ne krevat dhe duke par beng beng
:007


sa i poshter qe je re dreq me cmene me kte bang bang un tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ti ske digitalb iher,do te te mys fare,mos ma bo borxh te te takoj,pastaj una shri,genje icik me bukur re te e mys fare:P:P:P:P:P:P:P


Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 278
Regjistruar: 10-10-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-8-2007 nė 18:32


My Music
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 59
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-12-2007 nė 21:26


bang bang
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

*Manikeni i Forumit*
***


Foto


Postime: 335
Regjistruar: 30-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: nxenes

[*] postuar nė 29-12-2007 nė 23:53


eeeeeeeeeee une
SUPER SPORT
love_____arsim_____love
and
like_____cima______like
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 10-3-2008

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-3-2008 nė 14:47


top channel and vizion plus
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 61
Regjistruar: 22-2-2008
Vendndodhja: pezull

Jashtė Linje

Gjendja: e ngurte

[*] postuar nė 10-3-2008 nė 15:24


top channel..eksplorer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  4

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11