Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Seksi ne det shija ne jet...

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 44
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-7-2010 nė 13:06
Seksi ne det shija ne jet...


Pasi kishte shum dmth sexi ne det dhe lodhje muskulare dhe
oreksare,nje djal vendos qe vetem ne ver do bente sex ne det,sa eshte e veretet qe te rrij gjith dimirit te presi veren ..
Apo e ka me buton ndjenjat ai tip...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11