Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2  
Autori: Subjekti: A ka fund dashuria???????

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 19:44


Po ka,jan disa funde qe jan edhe te arsyeshme,por ka fund edhe kur ka tradhti.Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 19:45


nuk e di•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 20:14


Vetem kur te vdesish..''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 20:15


si ka vdekje lindje ka dhe fund dashuriaShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:45


Ka per te tjeret, kurse dashuria e xhanusheve te mi po shtohet dita dites hahahahahahahahhhaMund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:46


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Ka per te tjeret, kurse dashuria e xhanusheve te mi po shtohet dita dites hahahahahahahahhhajo po ta dish :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:49


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Ka per te tjeret, kurse dashuria e xhanusheve te mi po shtohet dita dites hahahahahahahahhhajo po ta dish :happy0195:happy0195:happy0195 po nuk i thon kot ato qe zihen duhen me shume dhe dashuria juaj kshu filloj me zenie po ja qe po shtohet me shum perdite dashuria hahahahahahahhahaaah:P
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:49


Ka, si cdo gje tjeter humane
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:51


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Ka per te tjeret, kurse dashuria e xhanusheve te mi po shtohet dita dites hahahahahahahahhhajo po ta dish :happy0195:happy0195:happy0195 po nuk i thon kot ato qe zihen duhen me shume dhe dashuria juaj kshu filloj me zenie po ja qe po shtohet me shum perdite dashuria hahahahahahahhahaaah:P


po po , e ve ne dyshim ti qe duhemi shume ne??? ja te shohesh pas ca ditesh ti :happy0195:happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 22:53


:happy0195:happy0195Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:09


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
:happy0195:happy0195


ngele tu zbardh dhomet ti mi.. e morem vesh qe i ke la :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:10


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
:happy0195:happy0195


ngele tu zbardh dhomet ti mi.. e morem vesh qe i ke la :P


donte me te tregu qe i ka si pasqyre e qe te shifesh iqik ti :happy0195:happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:12


hahahahha Dolce dale dale mos msoj noi gjuhe te re duke par dhomet e tuj :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:19


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha Dolce dale dale mos msoj noi gjuhe te re duke par dhomet e tuj :PPo te flasesh per honest dhe xhanushin vetem do qeshesh mi, po ja se vjen limi jep koment, i ke te kapme gjuhet e huaja..
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:21


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha Dolce dale dale mos msoj noi gjuhe te re duke par dhomet e tuj :PPo te flasesh per honest dhe xhanushin vetem do qeshesh mi, po ja se vjen limi jep koment, i ke te kapme gjuhet e huaja..


:happy0195:happy0195:happy0195 o zhurmuseeeeeeeeeeeeee :P , shifu iqik ene ke dhembt e mia :happy0195:happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:22


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha Dolce dale dale mos msoj noi gjuhe te re duke par dhomet e tuj :PPo te flasesh per honest dhe xhanushin vetem do qeshesh mi, po ja se vjen limi jep koment, i ke te kapme gjuhet e huaja..


:happy0195:happy0195:happy0195 o zhurmuseeeeeeeeeeeeee :P , shifu iqik ene ke dhembt e mia :happy0195:happy0195


po un pse kam pa dhomet e tuja kaq kohe ne forum kam msu kaq shum mi :P:P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:25


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha Dolce dale dale mos msoj noi gjuhe te re duke par dhomet e tuj :PPo te flasesh per honest dhe xhanushin vetem do qeshesh mi, po ja se vjen limi jep koment, i ke te kapme gjuhet e huaja..


:happy0195:happy0195:happy0195 o zhurmuseeeeeeeeeeeeee :P , shifu iqik ene ke dhembt e mia :happy0195:happy0195


po un pse kam pa dhomet e tuja kaq kohe ne forum kam msu kaq shum mi :P:P


qyqa qyqa vetem prij dhomve kaq shume...pale mo........ :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:30


hahahahha lene mos e permen se dun te gjith pastaj :P:P edhe na behet gjeloz limka dhe shoket e tij :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:32


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha lene mos e permen se dun te gjith pastaj :P:P edhe na behet gjeloz limka dhe shoket e tij :Phhahhahahhahhahhahah yyyyyyyyyy qa ke thone????? lene se kam vu re se ne nja dy tema s'me ka permen emrin...qa ka ndodh????? :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:35


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha lene mos e permen se dun te gjith pastaj :P:P edhe na behet gjeloz limka dhe shoket e tij :Phhahhahahhahhahhahah yyyyyyyyyy qa ke thone????? lene se kam vu re se ne nja dy tema s'me ka permen emrin...qa ka ndodh????? :happy0195


hahahhaa mos nuk eshte mir mi? dergoji nji u2u2 pyte i dhem gjo ?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:37


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
hahahahha lene mos e permen se dun te gjith pastaj :P:P edhe na behet gjeloz limka dhe shoket e tij :Phhahhahahhahhahhahah yyyyyyyyyy qa ke thone????? lene se kam vu re se ne nja dy tema s'me ka permen emrin...qa ka ndodh????? :happy0195


hahahhaa mos nuk eshte mir mi? dergoji nji u2u2 pyte i dhem gjo ?


ene pastaj mos e largoj dot me as nga u2u thu ti?????? :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 10-4-2011 nė 23:38


mendoj se fund ska por nje distanc e ka :ashamed0005Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 989
Regjistruar: 3-4-2011
Vendndodhja: TIRANE-ALBANIA

Gjendja: Aggressive
Aggressive
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Beqar

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 00:13


dashuria eshte e shkurtur gjithmone,sidomos kur ka te beje xhelozia:dash1
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 7-11-2014 nė 13:29


se besoj se mund te ketShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 344
Regjistruar: 18-9-2008
Vendndodhja: Ne jug te Shqiperise

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: singel

[*] postuar nė 3-8-2016 nė 21:53


Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
po me siguri do ket fund dashurija me fundin e botes perfundon cdo gje:love0071:Veshtire ..po iku mosha aha ...ste vjen me
per asgje,gjithsesi do jetuar jeta do shijuar cdo moment. Sepse nje here ta jep zoti mundesin per te jetuar.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11