Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3
Autori: Subjekti: A ka fund dashuria???????

Amiri ch
******


Foto


Postime: 364
Regjistruar: 9-6-2010

Gjendja: Cool
Cool
Gjinia: Mashkull
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-6-2010 nė 01:51
A ka fund dashuria???????


ich liebe dich meher mein Herz:ze:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 20-6-2010 nė 14:39


:( jo mendojShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 259
Regjistruar: 13-3-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-6-2010 nė 14:40


e sigurt qe pooooo
sic ka fillim ka dhe fund
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 20-6-2010 nė 14:46


Po ka fund....Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Amiri ch
******


Foto


Postime: 364
Regjistruar: 9-6-2010

Gjendja: Cool
Cool
Gjinia: Mashkull
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-6-2010 nė 15:07


dashuria nuk ka fund kurr e per jet vetem dashuron dhe e ardhuron shum, se te pelqen shum, dhe ka bukuroshe te ndryshem qe te hyn ne zemer dhe nuk del kurr :love0061:ich liebe dich meher mein Herz:ze:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Amiri ch
******


Foto


Postime: 364
Regjistruar: 9-6-2010

Gjendja: Cool
Cool
Gjinia: Mashkull
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 25-6-2010 nė 02:26


edhe une mendoje ska fund dashuria:pich liebe dich meher mein Herz:ze:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 56
Regjistruar: 14-6-2010

Gjendja: In Love
In Love
Gjinia: Femėr
Mosha: 18
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-7-2010 nė 02:52


edhe une mendoje ska fund dashuri
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 16-7-2010 nė 17:12


dashuria per nje person ndoshta mund te kete fund po dashuria eshte e pergjithshme nuk behet fjale per nje person te caktuar qe mund ta duash keshtu qe nje person pa dashuri smund te jetoje ... sic deshiron ta duan duhet ti duaje keshtu qe fundi shume fjale e madhe me duket ne kete rast :D:)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-8-2010 nė 09:37


po
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 3-8-2010 nė 09:49


po ka fund cdo gje jo dashurija:flutur:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 28-10-2010 nė 16:20


ska fund dashurija kure nuk vdes:love0071:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 28-10-2010 nė 17:01


KA, si cdo gje dhe dashuria mbaron dikur, e rendesishme eshte te rijetohet perseri..

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

BaNi
*******


Foto


Postime: 1387
Regjistruar: 29-12-2008
Vendndodhja: torino (IT)

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 9-11-2010 nė 23:28


dashuria ska fund edhe pse ka shum njeres qe nuk din ta shprhin dashurin
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 164
Regjistruar: 20-10-2010

Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 01:24


QDO GJE KA FUND DHE BOTA KA FUNDIN E VET LE MA DASHURIJAShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 11:16


kur ka mirkuptim tolerance dhe ciltersi per mendimim tim nuk ka fund kur keto nuk ekzistojne me atehere per mua ka fundShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 365
Regjistruar: 31-1-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 11:20


si cdo gje qe ka nje fillim, nje zhvillim dhe nje fund ashtu dhe dashuria po ne keto etapa kalon
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 259
Regjistruar: 13-3-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 12:48


dashuria ka nje fillim,dhe sigurisht qe ka dhe nje fund. por jan kujtimet ato te cilat nuk vdesin kurrrrrre.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 13:04


normal qe ka nje fund,vdes nje dashuri lind nje dashuri...dashuria eshte si njeriu.ka jetegjatesine e saj.
NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 487
Regjistruar: 9-2-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 10-11-2010 nė 14:35


Mendoj se dashuria e vertete nuk ka fund KURRE.
Ndoshta pas shume vitesh lidhje me nje person pasioni mund te shuhet, por dashuria dhe respekti mbeten pergjithmone.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 11-11-2010 nė 11:17


po me siguri do ket fund dashurija me fundin e botes perfundon cdo gje:love0071:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 7-4-2011 nė 23:45


sigurisht.... asgje ne kete bote nuk eshte e perjetshme ...
what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 8-4-2011 nė 01:43


Dahuria nuk mbaron por ndryshon destinacion :P:loll

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-4-2011 nė 15:15


jam i mendimit se mbaron .Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

TeCkToNiK KiLLeR
*******


Foto


Postime: 474
Regjistruar: 28-1-2009
Vendndodhja: ITALY

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Je m'en fous

[*] postuar nė 8-4-2011 nė 21:22


Gjithca ka fund ,, Asgje nuk esht e perhershme :)Penso di aver paura di essere felice Perché ogni volta che lo sono, succede qualcosa di brutto.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 9-4-2011 nė 02:16


Nje dashuri merr fund aty ku ka filluar nje dashuri tjeter :D :P

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11