Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Seksi: Sa te gatshem jemi te flasim per TE?

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 810
Regjistruar: 20-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: in love

[*] postuar nė 11-9-2007 nė 02:00
Seksi: Sa te gatshem jemi te flasim per TE?


Kjo pyetje ju drejtohet te gjitheve.

Jemi te gatshem te flasim hapur per seksin?Apo... Ngurrojme kur vjen fjala per te?

A kemi kulturen e duhur per te pranuar se edhe seksi eshte pjese e jetes , keshtu qe edhe per te Mund te flitet si per cdo gje tjeter ?Me lind kjo pyetje per faktin se verej qe ne temat ku shkruhet per seksin ose ka kundershti lidhur me faktin perse u hap ajo teme ose ka veshtiresi per tu pergjigjur seriozisht. Shume pak antare guxojne te shprehin hapur mendimin e tyre.


Gjithsesi :
Jemi
Nuk jemi

te gatshem te flasim per seksin???


Tė fillosh diēka ėshtė Zotesi, ta perfundosh atė ėshtė Fuqi.


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-9-2007 nė 02:11


Jam teper e hapur, jam teper e lire te flas per kete gje, fundja per kete jemi ne forum.

\"A\"
****


Foto


Postime: 923
Regjistruar: 2-9-2007
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Rehat

[*] postuar nė 11-9-2007 nė 02:46


si per cdo tem tjeter dhe per seksin jam shum i gatshem te flas!Jam i lumtuuuuuuuuuuuuuuur me nje yll!!!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 11-9-2007 nė 02:49


Sexi eshte nje pjes e rendesishme e jetes...shikojeni me syrin e duhur
te flasesh pe te eshte kulture !

P.S jam krejtesisht i hapur te fas per te jovetem ketu por dhe ne nje ambjent shoqeror ETJ.....
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 11-9-2007 nė 03:43


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga JaNi
Sexi eshte nje pjes e rendesishme e jetes...shikojeni me syrin e duhur
te flasesh pe te eshte kulture !

P.S jam krejtesisht i hapur te fas per te jovetem ketu por dhe ne nje ambjent shoqeror ETJ.....


Jani , nuk jam dakorte une , mund te ju bej nje pytje valle pse njerezit nuk ecim te zhveshur lakuriq ?? mendoj se jeta i ka ca sekrete qe jo me gjitkend mund te bisedohen .
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:10


UNE NUK E KAM PROBLEM FLAS SHUME HAPUR NE TEMEN E SEKSIT ASHTU SI ME VJEN ASHTU E THEM PO PATEN TURP DHE KTU NE VAJHALLI VENE TJERA:23:23
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:10


APO JO JANI AHHAHHAHA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:13


po cbehet mori, i ka plas cipa e turpit te gjitheve :hahahahahahahahahahShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:17


:heheheheh:heheheheh:heheheheh
pse moj lena te flasim reth sexit kete pune kemi ne.....:24
*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:18


turpit mo?
ua po ti vet the mo qe esht turp te kesh turp, lol:D:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:19


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga JSD
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Sexy_Girl
:heheheheh:heheheheh:heheheheh
pse moj lena te flasim reth sexit kete pune kemi ne.....:24


ti dhe enedrrat i shikon me seks.. edhe me te fishkellyer
:heheheheh

pse jo
edhe ti nuk shkon pas...:haha
*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:26


:dyshoj:dyshoj:dyshoj:dyshoj
po dhe organet e tjera te trupit kan sy, dhe tension gjithashtu, :)sidomos kur je tipik qefli, lol
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:30


:akullore:urrrrra:urrrrra:urrrrra:turpShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:34


mraft pika mu kush u bo me turp :pucShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:37


po ti s ekupton qe ta bera me hile, doja te fshija buskuqin e tepert, :hahahahahahah
leje vjerren se kush i bo yzmet vjerrit, lol
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:42


pse i ke mbajt pishen atij ti?:lol:lol:24Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 23:35


SHI KUSH FLET, EHHHHHHHHH
IK E FLI SE DO RRITESH, LOL
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 02:11


per sex flasim por fjal mbeten kshu qe me mire mos flasim...ja leme vepres apo ke frik nga humbja??http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11