Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Pushimet Verore 2011!


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 13-6-2010 nė 21:26
Pushimet Verore 2011!


Tani ka ardhur koha: keni patur plot mendime, deshirash, propozimesh dhe ideja,keni planifikuar ndonje gje kete vere?Ku do i kaloni pushimet verore me familjen apo shoqerine,dhe nese jeni jashte vendit keni vendosur ti kaloni pushimet ne Shqiperi?


thjeshte bera nje modifikim temes,qendron i njejti mendim,mund te na thuani ku do i kaloni pushimet kete vit dhe me cil keni deshire ti kaloni etj........

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorNoRa
Administrator
Tema u vendos nė Krye
13-6-2010 nė 23:18
Super AdministratorArTi

Tema u Shkurtua
22-6-2011 nė 01:03


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 22-6-2011 nė 01:06


:coool
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 6
Regjistruar: 21-6-2011
Vendndodhja: Itali

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 22-6-2011 nė 06:54


:coool.....them te vete Islande sivjet....Vjet kur shkova kalova bukur por ishte dimet....Ja te shohim sivjet....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 22-6-2011 nė 08:46


Nuk e tradhetoj jugun e shqiperise ....vlore, dhermi . me familjen dhe shoqerine njekohesisht :)
what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 269
Regjistruar: 7-3-2011
Vendndodhja: Ne Boten e Cudirave!

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: United States
United States
Vendbanimi: USA
USA
Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje

Gjendja: Akullore.Com

[*] postuar nė 22-6-2011 nė 20:32


Sa do te kisha deshir te shkoja ne shqiperi :S asnjeher skam qan :S:S
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 22-6-2011 nė 20:57


pushimet ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kur do ti mbaroj.... se une gjithe jeten turist kam qene hahahahahahahahahahahEssere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 22-6-2011 nė 22:32


Akoma nuk kam vendos se ku,por me shum ne Shqipri do i kaloj pushimet...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 23-6-2011 nė 00:17


Cituar: Postimi origjinal nga boy_usa  
Sa do te kisha deshir te shkoja ne shqiperi :S asnjeher skam qan :S:S


shko ne las vegas
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 24-9-2014 nė 16:56


tani tpresim pushimet e 2015Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11