Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  ..  6    8
Autori: Subjekti: Nuk ta kam thene..!!!?

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-2-2013 nė 21:24


nuk te kam then por ti je motra im me e mir dhe me e respektuar norush:i love uShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-9-2014 nė 09:26


nuk ta kam then se tdua shummm o aq shum sa se ke idennShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  ..  6    8

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11