Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Listo Temat
 Faqet:  1    3  ..  6
  Ikona: Subjekti: Forumi: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Ore forumista-te........Prsh Pershendetje 14 1151 7-7-2016 nė 18:36
nga lacjani
Dosje Eh ta dish sa shum te dua Dashuria 7 604 4-11-2014 nė 15:40
nga Burrelsja
Dosje Kur quhet dashuri e lodhur !!! Dashuria 60 2475 4-11-2014 nė 15:39
nga Burrelsja
Dosje Du me shum ty,a me beson mu. Dashuria 24 828 4-11-2014 nė 15:38
nga Burrelsja
Dosje Dashni moj dashni!!!!!!!! Dashuria 16 1394 4-11-2014 nė 15:36
nga Burrelsja
Dosje Pse pas nje sherri marramens ndjenjat ne dashuri jan shum me te forta,dhe pse ndikon kjo xhe te nje femer!!! Dashuria 32 1864 27-10-2014 nė 21:29
nga TronafiLJa
Dosje I keq ne dashuri ama............. Dashuria 11 624 27-10-2014 nė 21:26
nga TronafiLJa
Dosje Sa Kushton Fjala Te Dua Dashuria 6 687 15-10-2014 nė 12:12
nga Burrelsja
Dosje DASHURI DHE DHUN..........PSE JO Dashuria 27 2340 15-10-2014 nė 12:10
nga Burrelsja
Dosje Pse mbaron nje dashuri???? Dashuria 83 2847 15-10-2014 nė 12:08
nga Burrelsja
Dosje Nje dashuri qe jep jet...sa egzisston ne kte bote Dashuria 9 856 4-10-2014 nė 17:08
nga Burrelsja
Dosje Cfar eshte dashuria per ty ose cdo te thot fjala dashuri !!! Embelsia e mesazheve te Dashurise 6 1726 30-9-2014 nė 17:41
nga Burrelsja
Dosje Nese nje njeri te lendon mos qaj .>>>>> Dashuria 4 411 29-9-2014 nė 10:09
nga Burrelsja
Dosje 2182 Pyetje (Sondazhe) 1 429 29-9-2014 nė 09:51
nga Burrelsja
Dosje TRONDITJE... Pyetje (Sondazhe) 3 476 29-9-2014 nė 09:50
nga Burrelsja
Dosje Do kishit deshir ju qe jeni me fakultete te merrni pjes ne politiken shqipetare!!1 Pyetje (Sondazhe) 6 760 29-9-2014 nė 09:50
nga Burrelsja
Dosje Sa i cmendur eshte populli shqiptar??? Pyetje (Sondazhe) 10 719 29-9-2014 nė 09:46
nga Burrelsja
Dosje TRE GJERAT E FUNDIT QE DO TE BENIT PARA SE TE VDISNI Pyetje (Sondazhe) 16 836 28-9-2014 nė 20:53
nga Burrelsja
Dosje CELESAT E MIQESISE... Pyetje (Sondazhe) 13 587 28-9-2014 nė 20:53
nga Burrelsja
Dosje Disa shihen me syrin e nenes disa me te njerkes! Pyetje (Sondazhe) 4 410 28-9-2014 nė 20:52
nga Burrelsja
Dosje EURO ME MIR NE SHQIPERI APO LEK TE PERDORET.. Pyetje (Sondazhe) 13 523 28-9-2014 nė 20:44
nga Burrelsja
Dosje JETA MESATRAE E NJE SHQIPTARI SA SHKON? Pyetje (Sondazhe) 2 290 28-9-2014 nė 20:43
nga Burrelsja
Dosje PSE KERKON FALJE SE ASHU E NDJEN APO TE DETYRON MOMENTI... Pyetje (Sondazhe) 2 356 28-9-2014 nė 20:41
nga Burrelsja
Dosje Red-bulli nje pije fresukese dhe e frekuentushme per rinin ton..sa % ndikon ne rinin ton qe preferohet mendimi juaj. Pyetje (Sondazhe) 63 1556 28-9-2014 nė 14:25
nga Burrelsja
Dosje Kujtimet apo Enderrimet Pyetje (Sondazhe) 74 2424 28-9-2014 nė 14:22
nga Burrelsja
Dosje A NA CMENDEN KTO QE NGREN NE FILLM TE FAQEVE TE PARA VETEM TEMAT E VETA APO ME DUKET MU!!! Pyetje (Sondazhe) 71 2736 28-9-2014 nė 14:14
nga Burrelsja
Dosje C'far do pelqenit me shume "bukurin e henes apo mrekullin e diellit"?...... Pyetje (Sondazhe) 15 525 28-9-2014 nė 14:05
nga Burrelsja
Dosje Kush don me ble shtepi ne Plepa ne dr ose tok ne golem.. Pyetje (Sondazhe) 47 1229 27-9-2014 nė 18:52
nga TronafiLJa
Dosje PARANDJENJA!!!! Pyetje (Sondazhe) 56 1917 24-9-2014 nė 08:50
nga Burrelsja
Dosje Familja, dilema me e dhimshme apo zgjidhja e imponuar nga paaftesia ndaj vehtes. Pyetje (Sondazhe) 23 644 24-9-2014 nė 08:49
nga Burrelsja
 Faqet:  1    3  ..  6

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11