Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Listo Temat
 Faqet:  1    3  ..  96
  Ikona: Subjekti: Forumi: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Nė Angli, i papuni gjen mėse 1500 objekte me arė Kuriozitete 3 296 31-7-2018 nė 23:20
nga TronafiLJa
Dosje »-(Æ`v “Æ)-» Q'fare do tė shkruanit ne njė xham te veshur nga avulli -(Æ`v “Æ)-» Ndryshe 1555 43340 20-7-2018 nė 03:17
nga Akullore
Dosje TronafiLJa Intervist me Antaret 68 5385 19-7-2018 nė 00:01
nga Akullore
Dosje »-(Æ`v “Æ)-»Nese jeta juaj dote ishte liber,cfare titulli do ti vinit -(Æ`v “Æ)-» Ndryshe 333 12075 18-7-2018 nė 23:26
nga Akullore
Dosje Rrėfime tė vajzave shqiptare tė dhunuara gjatė luftės nė Kosovė Histori 61 3663 30-5-2018 nė 11:28
nga ddolboy5
Dosje Poezi dhe krijime qė i kushtohen Gjuhės Shqipe Gjuhesia 27 1714 30-5-2018 nė 11:27
nga ddolboy5
Dosje AkULLoRe Arti i te Gatuarit 92 5171 18-11-2015 nė 18:27
nga TronafiLJa
Dosje Foto xhamishe neper bote Besimi Fetar 236 9790 10-11-2015 nė 12:52
nga merry
Dosje ***Fjalor i komentimit tė ėndrrave*** Besimi Fetar 16 22966 20-11-2014 nė 20:19
nga TronafiLJa
Dosje E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse? Emigracioni 29 3293 15-10-2014 nė 12:22
nga Burrelsja
Dosje Dashuria largon dhembjen Dashuria 4 514 15-10-2014 nė 11:52
nga Burrelsja
Dosje Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do? Dashuria 11 844 15-10-2014 nė 11:52
nga Burrelsja
Dosje 3 Motive pse ja vlen te dashurohesh, dhe 3 Motive pse nuk ja vlen te dashurohesh Dashuria 3 422 15-10-2014 nė 11:51
nga Burrelsja
Dosje Dashuria dhe studimet Dashuria 2 441 15-10-2014 nė 11:48
nga Burrelsja
Dosje TE DUA Embelsia e mesazheve te Dashurise 156 8247 13-10-2014 nė 17:34
nga Burrelsja
Dosje Thenja e Dites ??? Embelsia e mesazheve te Dashurise 84 4544 13-10-2014 nė 17:31
nga Burrelsja
Dosje SHOKUT TIM TE NDJER Embelsia e mesazheve te Dashurise 11 1142 13-10-2014 nė 17:14
nga Burrelsja
Dosje Eja te dashurojme prane dritares Embelsia e mesazheve te Dashurise 370 11051 12-10-2014 nė 09:50
nga Burrelsja
Dosje Cdo sekonde te jetes time. Embelsia e mesazheve te Dashurise 22 1467 12-10-2014 nė 09:48
nga Burrelsja
Dosje Thenje per Femrat Embelsia e mesazheve te Dashurise 45 2806 12-10-2014 nė 09:41
nga Burrelsja
Dosje Fjal te urta dashurie Embelsia e mesazheve te Dashurise 38 4799 11-10-2014 nė 13:11
nga Burrelsja
Dosje POEZI E SHKRUAR SIPAS SHKRONJAVE TE ALFABETIT Embelsia e mesazheve te Dashurise 3 835 11-10-2014 nė 13:06
nga Burrelsja
Dosje TeLeFoNaT DaShUr!e" Dashuria 23 1216 11-10-2014 nė 13:01
nga Burrelsja
Dosje Dashuria pėr nėnėn Dashuria 4 481 11-10-2014 nė 12:58
nga Burrelsja
Dosje Si Vdes Dashuria...? Dashuria 11 595 11-10-2014 nė 12:56
nga Burrelsja
Dosje Mos u marto nėse nuk je rritur ende! Dashuria 32 1990 11-10-2014 nė 12:54
nga Burrelsja
Dosje Nėse nuk e keni ditur, mėsojeni: Kuriozitete 1 864 8-10-2014 nė 21:17
nga Burrelsja
Dosje Disa rastėsi tė ēuditshme Kuriozitete 1 1325 8-10-2014 nė 21:16
nga Burrelsja
Dosje Si u bera baba... Humor 17 2998 5-10-2014 nė 21:27
nga Burrelsja
Dosje Me bjondina Humor 19 1596 5-10-2014 nė 21:25
nga Burrelsja
 Faqet:  1    3  ..  96

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11