Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i shadows in silence
Emri Super Moderatorshadows in silence
Regjistruar: 13-12-2011 (0.14 mesazhe nė ditė)
Postime: 347 (0.11% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
Super Moderator
EnIgMa
*******

Aktiviteti i Fundit: 15-3-2013 nė 21:17

Informacione tė tjera
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: In my world...
Vendlindja: Monaco
Monaco
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Ditėlindje: Asnjė
Mosha:
Bio: Kurrė mos mė krahaso me tė tjerėt .... Sepse Unė jam thjesht une
Respektoj ata qė mė respektojnė me pėlqejnė shakatė por ato qė nuk prekin dhe ulin personalitetin tim .... Nuk mė pėlqen tė luaj me ndjenjat e tė tjerėve dhe prandaj nė shumicėn e rasteve i them gjėrat troē ashtu siē i mendoj dhe preferoj tė mi thonė troē.... Respektoj ēdo njeri ēfarėdolloj origjine apo ngjyre tė jetė ....nuk mė pėlqen tė gjykoj jetėn e tė tjerėve ...por nuk lejoj tė gjykojn as jetėn time ... Jam me mendimin qė duhet tė bėjmė nė jetė atė qė na bėn tė lumtur dhe jo atė qė duhet bėrė ..
Jeta ėshtė shumė e shkurtėr pėr tu marrė me gjėra pa vlerė ndaj nuk keqkuptohem kollaj.... jam njė njeri me horizont tė hapur,mundohem ti shikoj njerėzit mė thellė ....nuk bazohem kurrė vetėm te aparenca ... Nuk mė interesojn fjalėt e bukura,vlerėsoj gjestet e vogla por me shum kuptim ...
Nuk dua tja di se kush ka lek dhe kush nuk ka,secili i ka pėr vete.Urrej ata njerėz qė mburren pėr pamjen fizike dhe pėr pasurinė qė mund tė kenė .... Mė pėlqen ti shikoj njerėzit nė sy kur flas ....mė pėlqen tė lexoj sytė e njerėzve sepse aty fshihen shumė fjalė qė goja nuk mund ti shqiptojė ...... Jam shum tip i ndjeshėm dhe shpeshherė e fsheh mėrzitjen time pas njė shakaje ironike ... Nuk jam perfekte dhe nuk dua njerėz perfekt nė jetėn time ... Dua njerėz tė Vėrtetė ...
Nuk ndryshoj pėr asnjeri nė kėtė botė,kush mė do mė pranon pėr kėtė qė jam ..Di tė fal dhe kėrkoj falje tė gjithė gabojmė nė jetė..
Nuk besoj kollaj nė njerėz qė tė ket dikush besimin tim duhet ta fitojė atė duke ma treguar me fakte ..
Preferoj tė mė urrejn sesa tė mė mėshirojnė ...nga e vetmja gjė qė kam frikė ėshtė Vetja Ime... !!!
Gjendja: ...
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (231 Postime) [66.6% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Aktualisht, po argetoheni apo po acaroheni nga nervat, ketu ne forum?! (15-3-2013 nė 21:14)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11