Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i safet
Emri Membersafet
Regjistruar: 11-4-2007 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 11-4-2007 nė 17:15

Informacione tė tjera
Faqja: http://o pa nuk edi
Aim: jo jo po
ICQ:
Yahoo: skam
MSN: feti87@hotmail.com
Vendndodhja: kaqanik
Ditėlindje: 11-1-1987
Mosha: 31
Bio: jam nxans i klases se 13 jam maturan ok dhe mendoj se do shkoj ne gurbet me kaluar jeten qe vazhdo me tutj ok qaaa
Gjendja: mir shum
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11