Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i qendrimi-aktor
Emri Memberqendrimi-aktor
Regjistruar: 10-11-2006 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 27-11-2006 nė 23:23

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja: http://www.aktori-rock.piczo.com
Aim: nuk kam
ICQ:
Yahoo: jo
MSN: 7.0
Vendndodhja: ne kosov me dashruen
Ditėlindje: 26-1-1987
Mosha: 31
Bio: une jam nje njeri pa kopmlek e bej nje send qe e deshiroj dhe nuk ma nsin per tjret qka thojn veshi qka me pelqen dhe dikush ma bon pse bon kshtu une them tjesht po me pelqen dhe po ndina mir me nje fjal JETOJ PER VETI EJO PER NJERZE
Gjendja: jam roker
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11