Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i poseidon-al
Emri Memberposeidon-al
Regjistruar: 13-3-2008 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 7 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Antar++
**

Aktiviteti i Fundit: 16-3-2008 nė 11:41

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja: http://ne vazhdim
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: poseidon-al
Vendndodhja: FIER
Ditėlindje: 4-3-1980
Mosha: 38
Bio: I belive in you but. I don\'t belive what\'s inside you
Gjendja: I MARTUAR / INDAR / BEQAR
Forumi ka qenė me aktiv nė: Prezantime (4 Postime) [57.1% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: KU. ME KE DHE SI? (15-3-2008 nė 13:54)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11