Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i nitushja
Emri Membernitushja
Regjistruar: 18-1-2009 (0.43 mesazhe nė ditė)
Postime: 1520 (0.48% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
ViP Ne Akullore
*****

Aktiviteti i Fundit: 7-2-2015 nė 17:58

Informacione tė tjera
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: Aty ku je ti
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Ditėlindje: 9-11-1985
Mosha: 32
Bio:
Gjendja: In Love
Forumi ka qenė me aktiv nė: (Bukuria) Moda Dhe Estetika (844 Postime) [55.5% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nese jeta do te degjonte c'far do i thoje? (22-4-2010 nė 18:55)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11