Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i mema22
Emri Membermema22
Regjistruar: 14-1-2005 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 26-1-2005 nė 18:05

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: England
Ditėlindje: Asnjė
Mosha:
Bio: hi everybodi,pershendetje quhem Agim jam 22 vjec momentalisht ndodhem ne Angli deshira ime eshte te njihem me nje vajze te bukur dhe te ndershme shqipetare te moshes 18-24 vjece pavaresisht se ku ndodhet kush te jete e interesuuar te me shkruaje ne adresen time e-mail agimmema@hotmail.com
Gjendja: single
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11