Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i maja
Emri Membermaja
Regjistruar: 3-10-2007 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 3-10-2007 nė 13:29

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: cirih
Ditėlindje: 1-1-1988
Mosha: 30
Bio: jam shum e bukur syt e kaltert vetullat e holla dhe te zi si manekenk
jam e gjat1.75 i kam 52kg
jam19 vjet jetoj ne cirih jam kenlerk punoj ne picerin me te mir ne cirih me 2 yje
Gjendja: kenlerk
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11