Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i lola kerxhaliu
Emri Memberlola kerxhaliuFemėr
Regjistruar: 14-12-2009 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 3 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Antar++
**

Aktiviteti i Fundit: 18-12-2009 nė 14:26

Informacione tė tjera
Gjinia: Femėr
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja:
Ditėlindje: 1-1-1993
Mosha: 25
Bio:
Gjendja: Asnjė Gjendje
Forumi ka qenė me aktiv nė: Diskutime mbi Boten Perreth (1 Postime) [33.3% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Vjen Nje Moment Dhe... (17-12-2009 nė 19:37)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11