Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i lacjani
Emri ModeratorlacjaniMashkull
Regjistruar: 13-10-2009 (1.16 mesazhe nė ditė)
Postime: 3798 (1.2% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
Moderator
Super Antar
******

Aktiviteti i Fundit: 26-11-2016 nė 18:50

Informacione tė tjera
E-Mail
Gjinia: Mashkull
Faqja: http://www.akullore.com
Aim: BBF....ABC.....ONLINE???
ICQ:
Yahoo: KUQER.........
MSN: lacjani_shpirti@hotmail.com
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com
Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Vendbanimi: United States
United States
Ditėlindje: 2-6-1986
Mosha: 32
Bio: ~MiDiS EnDRReS Dhe RaLiTeTiT~
Gjendja: I Mėrzitur
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (1547 Postime) [40.7% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Ore forumista-te........Prsh (7-7-2016 nė 18:36)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11