Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i hazir
Emri Memberhazir
Regjistruar: 21-11-2007 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 21-11-2007 nė 11:24

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja: http://po
Aim: jo
ICQ:
Yahoo: jo
MSN: po
Vendndodhja: kosov lindore
Ditėlindje: 25-2-1977
Mosha: 41
Bio: dua tjem irregullt per info dhe tema ime te jet ne tekste dashurie per komunukim.qao klm.
Gjendja: e mir
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11