Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i alb-can
Emri Memberalb-can
Regjistruar: 6-10-2009 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 6-10-2009 nė 09:48

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: snd543@hotmail.com
Vendndodhja: Vancouver
Vendlindja: Canada
Canada
Ditėlindje: 1-1-1983
Mosha: 35
Bio:
Gjendja: dhe keshtu dhe ashtu
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11