Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i Zenuni
Emri MemberZenuni
Regjistruar: 23-5-2008 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 9 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
Antar++
**

Aktiviteti i Fundit: 16-5-2011 nė 02:53

Informacione tė tjera
Faqja: http://www.akullore.com
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: ardi@udashurova.com
Vendndodhja: Fushė-Krujė
Ditėlindje: 16-12-1988
Mosha: 29
Bio: Ashgjė nuk vjen nga asgjė dhe asgjė nuk kthehet nė asgjė.......
Gjendja: Lavdi Zotit Mir
Forumi ka qenė me aktiv nė: Hacking Software-programe (5 Postime) [55.6% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: A me ndihmon ndonje si ta thyej nje deepfreez (28-8-2010 nė 22:53)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11