Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i TuR
Emri MemberTuR
Regjistruar: 26-2-2005 (0.2 mesazhe nė ditė)
Postime: 979 (0.31% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
Antar i Respektuar
Drejtor Departamenti
****

Aktiviteti i Fundit: 28-4-2016 nė 17:44

Informacione tė tjera
Faqja: http://www.Grooi.com
Aim:
ICQ:
Yahoo: nairon2002@yahoo.it
MSN: nairon_@hotmail.com
Vendndodhja: Italy
Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Ditėlindje: Asnjė
Mosha:
Bio: [color=Blue][b]Http://Www.Grooi.com[/b][/color]

[b][color=#DB11A2]Si Lavora e Si Fatica, Per la Pancia e Per la Figa ![/color][/b]
Gjendja: Per Qef Te .....
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (376 Postime) [38.4% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Grueja e bukur dhe..... (10-5-2011 nė 01:29)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11