Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i TronafiLJa
Emri VIP MemberTronafiLJaFemėr
Regjistruar: 29-9-2009 (2.08 mesazhe nė ditė)
Postime: 6887 (2.18% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
VIP Member
VIP Member
*****

Aktiviteti i Fundit: 19-8-2018 nė 12:37

Informacione tė tjera
Gjinia: Femėr
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja:
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Ditėlindje: 21-11-1990
Mosha: 27
Bio: Pse ti nuk me degjon
Pse ti nuk me kerkon
Pse ti me harove
Atje large diku u humbe
Me shiun dhe rete u largove
Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (2225 Postime) [32.3% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: GEZUAR TE GJITHEVE BESIMTAREVE MYSLIMANEVE GURBAN BARAMIN..... (16-8-2018 nė 16:45)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11