Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i Sexy_Girl
Emri MemberSexy_Girl
Regjistruar: 3-12-2005 (0.47 mesazhe nė ditė)
Postime: 2211 (0.7% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Foto
ViP Ne Akullore
*****

Aktiviteti i Fundit: 12-5-2010 nė 15:55

Informacione tė tjera
Faqja: http://www.ANXHELA.faqet.com
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Ditėlindje: 15-9-1984
Mosha: 34
Bio: BaBy GaNgStA.................
AnxheLa!
Gjendja: ♥CrazY♥
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (840 Postime) [38% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Hi (9-1-2010 nė 22:38)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11