Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i Michel00O
Emri MemberMichel00OMashkull
Regjistruar: 9-9-2018 (0.05 mesazhe nė ditė)
Postime: 3 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Antar++
**

Aktiviteti i Fundit: 16-9-2018 nė 21:08

Informacione tė tjera
Gjinia: Mashkull
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja:
Vendbanimi: Austria
Austria
Ditėlindje: 26-6-1988
Mosha: 30
Bio: My name is Marie and I am studying Biological Sciences and Chinese Studies at Pfalzau
/ Austria.
Gjendja:
Forumi ka qenė me aktiv nė: Gjeografia dhe Astronomia (1 Postime) [33.3% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Just wanted to say Hello! (15-9-2018 nė 00:11)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11