Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i Jennie37H
Emri MemberJennie37HFemėr
Regjistruar: 26-4-2015 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 1 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 26-4-2015 nė 11:08

Informacione tė tjera
Gjinia: Femėr
Faqja: http://www.kynologia.pl/profil/fgxevgergg,3421/blog/erectalis,1024
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja:
Vendbanimi: Denmark
Denmark
Ditėlindje: 19-6-1979
Mosha: 39
Bio: Hello from Denmark. I'm glad to be here. My first name is
Jennie.
I live in a small city called Aarup in east Denmark.

I was also born in Aarup 29 years ago. Married in April 2012.
I'm working at the post office.
Gjendja:
Forumi ka qenė me aktiv nė: Shqiperia Dhe Shqipetaret (1 Postime) [100% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Shoes of good quality are made of good quality leather, solid soles and are lighter in comparison to cheap ones. Once the work i (26-4-2015 nė 11:09)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11