Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i Fr3di
Emri MemberFr3di
Regjistruar: 23-11-2006 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 26-11-2006 nė 12:49

Informacione tė tjera
E-Mail
Faqja: http://lol
Aim: Ncuq
ICQ: 121
Yahoo: Skom@yahoo.com
MSN: syziu_88@hotmail.com
Vendndodhja: Tiron
Ditėlindje: 11-1-1988
Mosha: 30
Bio: Quhem Fredi Dhe Jom 18 :) Shnet :PpP
Gjendja: sad
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11