Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i DoLce
Emri BannedDoLce
Regjistruar: 16-5-2008 (1.35 mesazhe nė ditė)
Postime: 5134 (1.62% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Banned
Bukuroshja E Fjetur


Aktiviteti i Fundit: 21-12-2011 nė 10:09

Informacione tė tjera
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia
Vendlindja: Albania
Albania
Ditėlindje: Asnjė
Mosha:
Bio:
Gjendja: Sot, me mir, se dje...
Forumi ka qenė me aktiv nė: Ndryshe (1210 Postime) [23.6% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Pershendetje miqeve dhe ju uroj festa te gezuara.. (21-12-2011 nė 09:52)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11