Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i AudraBunn
Emri MemberAudraBunnFemėr
Regjistruar: 2-8-2018 (0.16 mesazhe nė ditė)
Postime: 13 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Antar++
**

Aktiviteti i Fundit: 10-8-2018 nė 09:50

Informacione tė tjera
Gjinia: Femėr
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja:
Vendbanimi: France
France
Ditėlindje: 10-8-1988
Mosha: 30
Bio: I'm a 39 years old and study at the college (Modern Languages and Classics).

In my spare time I'm trying to teach myself Spanish.
I have been twicethere and look forward to go there sometime near future.
I love to read, preferably on my ebook reader. I like
to watch Psych and CSI as well as docus about anything technological.
I love Tai Chi.
Gjendja:
Forumi ka qenė me aktiv nė: Gjeografia dhe Astronomia (1 Postime) [7.7% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Just wanted to say Hello. (10-8-2018 nė 09:50)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11