Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i ARJETI FIERAK
Emri MemberARJETI FIERAKMashkull
Regjistruar: 25-4-2010 (0 mesazhe nė ditė)
Postime: 0 (0% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
NoreenBurl


Aktiviteti i Fundit: 24-6-2010 nė 04:07

Informacione tė tjera
Gjinia: Mashkull
Faqja:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Vendndodhja: FIER
Ditėlindje: 1-1-1986
Mosha: 32
Bio: PERSH.THJESHT DUA TE SHTY KOHEN E LIR,SE RRI SHUM NE NET,DHE DUA TE NJOH SA ME SHUM PERSONA QE TE JET E MUNDUR.
Gjendja: Asnjė Gjendje
Forumi ka qenė me aktiv nė: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Pamje tė krijuara:0
Postimi i Fundit: Nuk ėshtė bėrė asnjė postim.
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11