Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Profili i 100%Vlonjat
Emri Member100%VlonjatMashkull
Regjistruar: 12-1-2005 (0.09 mesazhe nė ditė)
Postime: 431 (0.14% nga tė gjitha postimet)
Foto & Statusi i Antarit:
Super Antar
XMB 2.0 Contributor
***

Aktiviteti i Fundit: 1-4-2014 nė 17:36

Informacione tė tjera
Gjinia: Mashkull
Faqja: http://www.akullore.com
Aim: vlonjat2003@aol.com
ICQ: 560509913
Yahoo: http://www.akullore.com
MSN: al_limelight@mosmecajtrapin.al
Vendndodhja:
Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Ujori
Vendbanimi: Albania
Albania
Ditėlindje: Asnjė
Mosha:
Bio: Nje dite Zoti po mendonte...dicka zemres time ti dhuronte...te gjithe engjejt rreth vetes i mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjoodhi....

http://download.microsoft.com/download/5/6/7/567758a3-759e-473e-bf8f-52154438565a/dotnetfx.exe
Gjendja: Luv Ya
Forumi ka qenė me aktiv nė: Programe (65 Postime) [15.1% nga tė gjitha postimet]
Pamje tė krijuara:5
Postimi i Fundit: Sygjerim per host te ri ose... (1-4-2014 nė 17:30)
Shfaq tė gjitha temat e krijuara nga ky antar.

Opsione tė tjera
Kėrko tė gjitha postimet e bėra nga ky antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11