Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje happy0146.gif Si te Formatizojme Pc,n tone !!! (Faqet:  1  2) JaNi 27 3530
23-11-2010 nė 20:35
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Test i Provimit te Auto-Shkollave 100%Vlonjat 2 469
13-2-2010 nė 21:48
nga DENI$ BOSS
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Liber Visual Basic V6.0 SHQIP 100%Vlonjat 0 357
13-2-2010 nė 10:43
nga 100%Vlonjat
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Web Programming with HTML XHTML and CSS(Per Fillestar) 100%Vlonjat 0 374
7-9-2009 nė 10:13
nga 100%Vlonjat
 Shko tek postimi I fundit
Dosje PHP With MySQL Essential Training 100%Vlonjat 0 356
7-9-2009 nė 10:11
nga 100%Vlonjat
 Shko tek postimi I fundit
Dosje C# Programming interview Pyetje & Pergjigje me shpjegime (Anglisht) 100%Vlonjat 0 358
7-9-2009 nė 10:08
nga 100%Vlonjat
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ēfarė ėshtė BIOS, si perdoret etj..Lexo sg1 6 628
1-5-2008 nė 13:48
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fshirja e BIOS Passwordit nė Lap topat TOSHIBA sg1 4 485
28-4-2008 nė 22:59
nga JaNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fsheh nje File dokument ne nje foto te formatit .JPG sg1 0 414
28-4-2008 nė 22:11
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pastrimi i USB-se nga virusi WinFile.exe apo Data.exe sg1 2 505
28-4-2008 nė 20:49
nga Rigels
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Krijo FTP Server nė PC-ne tend permes Serv-U sg1 0 444
28-4-2008 nė 16:34
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ndertimi i Kompjuterit / lidhja e pjeseve nga dora juaj sg1 1 1359
28-4-2008 nė 16:21
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Enable / Disable Task manager sg1 0 392
28-4-2008 nė 16:13
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Krijimi i nje Radio Online ne NET sg1 0 491
28-4-2008 nė 16:10
nga sg1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si ta kontrollojme kompjuterin nga nje kompjuter tjeter JaNi 11 1460
5-4-2008 nė 16:53
nga J.Hafizi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje happy0148.gif Si T? Sh#@!--)koni nga Rapidshare Anxa- 5 775
5-4-2008 nė 09:47
nga Tiku1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si te reklamojme Web faqen tone ne Google !!! JaNi 3 767
5-4-2008 nė 09:30
nga J.Hafizi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si te shpetojme dhe 20% shpejtesin e sh#@!--)kimit ne PC tone !!! JaNi 9 719
29-3-2008 nė 23:36
nga JaNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje si te thyejme nje Accountin JaNi 0 590
20-11-2007 nė 23:52
nga JaNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Qysh me msu me bo download ne RAPIDSHARE.COM Anxa- 0 523
12-9-2007 nė 00:33
nga Anxa-
 Shko tek postimi I fundit
Dosje INFO-mbi web faqen qe doni te dini.... JaNi 0 581
1-5-2007 nė 19:04
nga JaNi
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11