Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Dosje Intervista nga kengetaret  
Intervista nga kengetaretdhe artistet shqiptare
79 135
2-10-2014 nė 09:29
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit

 
 Faqet:  1    3    5  ..  95
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Dafina Zeqiri bėn gati klipin e ri Ela Kiss 1 484
17-9-2014 nė 10:05
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Elvana Gjata heq 5 kg nga pesha e saj pėr garėn e “Dancing Ela Kiss 1 528
17-9-2014 nė 10:05
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Zajmina: E vogėl ėndėrroja tė bėhesha kėngėtare 0 Komente Ela Kiss 1 530
17-9-2014 nė 10:04
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Eni Koēi dhe Sabina, sherr ne publik per.... Ela Kiss 1 514
17-9-2014 nė 10:03
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Afer dhe Larg”, nje nder 5 klipet me te mira ne Ballkan Ermenita 4 1032
17-9-2014 nė 10:02
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Rita Ora mberrin ne Prishtine,ja si e presin.. Ermenita 1 473
17-9-2014 nė 10:01
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Zhaku ofendon Shqiptaret dhe eliminohet nga show!! VIP Shpija3 Kleo 2 528
17-9-2014 nė 10:00
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Rita Ora con Kosoven ne show-n e famshem amerikan. Ermenita 2 461
17-9-2014 nė 09:59
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Majk Tajson, ish-gruan e kapa mat me Bred Pit picolo 1 508
17-9-2014 nė 09:58
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nike Free innovationer for ekstrem kvalitet jbkdfnb16 0 328
7-3-2014 nė 07:37
nga jbkdfnb16
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif Top Guidelines For 2013 On Deciding On Necessary Issues For Coconut Oil For Stretch Marks - A Number Of Advice BereniceS 0 342
7-1-2014 nė 17:37
nga BereniceS
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif Various Emerging Options - Some Guidelines On Deciding On Primary Aspects Of 30Th Birthday Ideas OrenHarbi 1 346
28-12-2013 nė 00:01
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif Just wanted to say Hi. CallieCar 0 340
27-11-2013 nė 00:03
nga CallieCar
 Shko tek postimi I fundit
Temė e Mbyllur Elvana-Super Videoklipi “gjaku Im” DrilonS 0 454
2-5-2012 nė 17:51
nga DrilonS
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Elita 5 sė shpejti me album tė ri Ela Kiss 0 474
11-3-2012 nė 12:07
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Leonora kėngėtarja speciale nė Epopenė e UĒK-sė Ela Kiss 0 426
7-3-2012 nė 00:24
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ledina Ēelo, njė mama e lumtur Ela Kiss 1 484
26-1-2012 nė 16:52
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mc Kresha: Per Rozin jam gati te humb 17 kg… Ela Kiss 0 456
26-1-2012 nė 16:02
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Gjini’: Jeta Ime Quhet Xhensila AndueLi 0 441
17-1-2012 nė 22:23
nga AndueLi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Bleona e pakėnaqur me burrin? Ela Kiss 1 578
13-1-2012 nė 20:20
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Madonna ka nevojė pėr partner Ela Kiss 2 452
13-1-2012 nė 20:17
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 007.gif Labi i shpėton atentatit Ela Kiss 1 429
13-1-2012 nė 20:09
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ēfarė pėlqen, e ēfarė jo Miriami Cani? Ela Kiss 0 379
13-1-2012 nė 20:05
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Lady Gaga ėshtė sikurse ‘Pikaso’ pėr Tony Bennett Ela Kiss 0 365
13-1-2012 nė 20:01
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 50 Cent tallet me vajzėn e Beyonce Ela Kiss 0 358
13-1-2012 nė 19:58
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Genta: Nuk kam qenė e dehur nė skenė Ela Kiss 0 322
13-1-2012 nė 19:56
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Alketa Vejsiu nė pritje tė fėmijės sė tretė Ela Kiss 0 310
11-1-2012 nė 20:42
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sinan Hoxha Mbron Flamurin Kombetar ne Presheve… Enkelejda 0 311
7-1-2012 nė 23:42
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Edita Abazi: ‘Noizy gėnjeu ne TCH, ja mesazhet e tij’ GoNi 1 630
24-12-2011 nė 11:27
nga GoNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “ Noizy mė la shtatzėnė, mė braktisi pėr Tunėn” GoNi 0 349
24-12-2011 nė 11:17
nga GoNi
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3    5  ..  95
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11