Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1  2    4  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Per sa kohe keni jashte atdheut? (Faqet:  1  2  3) StavRo 57 3125
23-9-2010 nė 13:19
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Udhetimi juaj i fundit brenda dhe jasht vendit? (Faqet:  1  2) BlockedSpirit 26 1848
20-9-2010 nė 04:33
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SI MBAHET NJE MIQESI? Enkelejda 4 571
19-8-2010 nė 00:56
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A jeni prekur nga rracizmi nė mėrgim? Enkelejda 1 429
18-8-2010 nė 05:16
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Me i Fort se Guri Enkelejda 1 794
18-8-2010 nė 04:13
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Me shpirt jam shqiptar, prandaj flas shqip! Enkelejda 0 449
13-8-2010 nė 19:00
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje »-(Æ`v “Æ)-»A harrohet gjuha Shqipe ne vende te huaj-(Æ`v “Æ)-» Enkelejda 8 753
5-7-2010 nė 18:06
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje American Dream BabyBlue 16 945
18-5-2010 nė 11:34
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare u ka mesuar emigrimi,gjate kohese qe jeni bere emigrant/e? ZaNaGjK 17 1111
18-5-2010 nė 11:22
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Letėr e njė emigranti Enkelejda 2 349
18-5-2010 nė 11:22
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare pasojash sjell emigrimi... Rudi 7 467
18-5-2010 nė 11:11
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dua te di ca mendime prej atyre qe jetojn larg Shiperise!! NoRa 0 357
5-4-2010 nė 10:43
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa mir te jesh Shqiptar-Sa keq te jesh Emigrant NoRa 0 402
5-4-2010 nė 10:40
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Guri rende ne vendin e vet'''' Rudi 9 535
5-4-2010 nė 06:58
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte? Rudi 10 513
5-4-2010 nė 06:39
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Emigrimi, shkaterrim apo permiresim i shqiperise? Zemer e Thyer 0 355
27-3-2010 nė 17:48
nga Zemer e Thyer
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mbreteria e Bashkuar dhe Shqiptaret Rudi 3 412
28-2-2010 nė 00:17
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Gjermani DoLce 7 496
13-2-2010 nė 20:48
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A mendoni se emigracioni ka ndryshuar mentalitetin tuaj? Rudi 4 458
10-2-2010 nė 14:09
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Greqi DoLce 9 570
1-2-2010 nė 15:39
nga eLd0_vL
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHKOLLAT SHQIPE NĖ GJERMANI shaban cakolli 2 536
26-1-2010 nė 12:25
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHQIPETARET E GREQIS FITOJN NENSHTETESIN PAS 20 VITEVE Rudi 3 501
21-1-2010 nė 10:08
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Itali DoLce 2 382
17-1-2010 nė 18:46
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kerkon ndihme sepse burri nuk deshiron te darkoje ArTi 6 397
2-1-2010 nė 12:35
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dhuratat e minutes se fundit ArTi 5 430
2-1-2010 nė 12:33
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si ta zbulojme njeriun e duhur ArTi 0 324
28-12-2009 nė 20:44
nga ArTi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Jeta jasht vendlindjes... KoSoVaRe4eVeR 8 536
27-12-2009 nė 00:55
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje FĖMIJĖVE NĖ MĖRGIM T“JU OFROJMĖ USHQIM SHPIRTĖROR QĖ DO TĖ NDALOJNĖ ASIMILIMIN shaban cakolli 0 330
11-12-2009 nė 14:34
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ROLI I DIASPORĖS SHQIPTARE shaban cakolli 0 328
10-11-2009 nė 16:13
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Emigranti i dashurisė Enkelejda 0 327
16-10-2009 nė 10:01
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  2    4  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11