Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Jeta mes depresionit dhe fatkeqesise emigrimit xhensil 3 509
17-1-2011 nė 23:04
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Jeta ne mergim - Atdheu ne harrese? Enkelejda 7 724
26-12-2010 nė 09:23
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne emigrim DoLce 3 541
7-12-2010 nė 13:23
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Edita Abdiu fiton shoun “X Factor” Prohibited Illusion 1 585
11-11-2010 nė 10:28
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SKANDAL!!! Prohibited Illusion 8 839
2-11-2010 nė 23:29
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Per sa kohe keni jashte atdheut? (Faqet:  1  2  3) StavRo 57 2908
23-9-2010 nė 13:19
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Udhetimi juaj i fundit brenda dhe jasht vendit? (Faqet:  1  2) BlockedSpirit 26 1744
20-9-2010 nė 04:33
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SI MBAHET NJE MIQESI? Enkelejda 4 536
19-8-2010 nė 00:56
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A jeni prekur nga rracizmi nė mėrgim? Enkelejda 1 404
18-8-2010 nė 05:16
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Me i Fort se Guri Enkelejda 1 764
18-8-2010 nė 04:13
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Me shpirt jam shqiptar, prandaj flas shqip! Enkelejda 0 425
13-8-2010 nė 19:00
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje »-(Æ`v “Æ)-»A harrohet gjuha Shqipe ne vende te huaj-(Æ`v “Æ)-» Enkelejda 8 707
5-7-2010 nė 18:06
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje American Dream BabyBlue 16 884
18-5-2010 nė 11:34
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare u ka mesuar emigrimi,gjate kohese qe jeni bere emigrant/e? ZaNaGjK 17 1048
18-5-2010 nė 11:22
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Letėr e njė emigranti Enkelejda 2 323
18-5-2010 nė 11:22
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare pasojash sjell emigrimi... Rudi 7 432
18-5-2010 nė 11:11
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dua te di ca mendime prej atyre qe jetojn larg Shiperise!! NoRa 0 332
5-4-2010 nė 10:43
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa mir te jesh Shqiptar-Sa keq te jesh Emigrant NoRa 0 375
5-4-2010 nė 10:40
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Guri rende ne vendin e vet'''' Rudi 9 497
5-4-2010 nė 06:58
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte? Rudi 10 466
5-4-2010 nė 06:39
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Emigrimi, shkaterrim apo permiresim i shqiperise? Zemer e Thyer 0 331
27-3-2010 nė 17:48
nga Zemer e Thyer
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mbreteria e Bashkuar dhe Shqiptaret Rudi 3 382
28-2-2010 nė 00:17
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Gjermani DoLce 7 445
13-2-2010 nė 20:48
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A mendoni se emigracioni ka ndryshuar mentalitetin tuaj? Rudi 4 421
10-2-2010 nė 14:09
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Greqi DoLce 9 522
1-2-2010 nė 15:39
nga eLd0_vL
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHKOLLAT SHQIPE NĖ GJERMANI shaban cakolli 2 506
26-1-2010 nė 12:25
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHQIPETARET E GREQIS FITOJN NENSHTETESIN PAS 20 VITEVE Rudi 3 466
21-1-2010 nė 10:08
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptaret ne Itali DoLce 2 354
17-1-2010 nė 18:46
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kerkon ndihme sepse burri nuk deshiron te darkoje ArTi 6 366
2-1-2010 nė 12:35
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dhuratat e minutes se fundit ArTi 5 398
2-1-2010 nė 12:33
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11