Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3    5  ..  16
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Te flasesh te heshtesh te degjosh.... NoRa 9 967
29-9-2014 nė 09:39
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Po te ishit kafshe cfare do te donit te ishit? (Faqet:  1  2  3) Krela 50 1967
29-9-2014 nė 09:38
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pushimet tuaja? (Faqet:  1  2) TuR 43 3118
29-9-2014 nė 09:38
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse Gjithmone Mes Nje Cifti Shume Te Bukur Ka Nje Te Tret Qe I Ndan? Amiri 2 338
29-9-2014 nė 09:37
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cili eshte Pasioni juaj... Amiri 5 456
29-9-2014 nė 09:37
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kush e gjen? TuR 19 844
29-9-2014 nė 09:36
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa ndikon matrejalizimi ne dashuri... Amiri 3 413
29-9-2014 nė 09:36
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pytje per ju............? NoRa 18 807
29-9-2014 nė 09:36
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nese cdo njeri eshte unik, atehere ku qendron norma e normalitetit ?? Scorpio 2 804
29-9-2014 nė 09:35
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kush E Ka Zemrėn e dobėt Mos ta Lexoj" Enkelejda 5 350
29-9-2014 nė 09:34
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nese do te shikonit rastesisht njeriun tuaj te zemres duke dale nga hoteli me shokun/shoqen tuaj cfare do te mendonit dhe... Zemer e Thyer 14 598
29-9-2014 nė 09:33
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa mund te mbani merzi me te dashuren apo te dashurin? Zemer e Thyer 3 357
29-9-2014 nė 09:33
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Te vdesesh duke jetuar apo te jetosh duke vdekur!!!! Ermenita 2 397
29-9-2014 nė 09:33
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare MANGESIE kane(me shum cunat) njerezit qe me menyra(fallco) nga me te ndryshmet mundohen t`i tregojn botes qe kan nje... Harrakati 5 448
29-9-2014 nė 09:31
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse po ndahen kaq shumė ēiftet?! NoRa 2 410
29-9-2014 nė 09:31
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa te verteta jan pergjigjet AlBaNi_Br_It 19 645
29-9-2014 nė 09:30
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cili person harrohet me kollaj, ai qe te ben te qeshesh apo ai qe te ben te qash ?? Zemer e Thyer 14 543
29-9-2014 nė 09:30
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cila Eshte Dhimbja Me e Mdhe Qe Keni Perjetuar Ne Jeten Tuaj? Amiri 11 599
29-9-2014 nė 09:29
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mos me le.. Zemer e Thyer 8 460
29-9-2014 nė 09:28
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare ju pelqen me shume, lindja e diellit, apo perendimi i tij??? Amiri 7 461
29-9-2014 nė 09:28
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A ju pelqejne fotot? (Faqet:  1  2) Krela 44 1937
29-9-2014 nė 09:27
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cilet japin me shume kontribut ne dashuri??meshkujt apo femrat? Zemer e Thyer 10 478
29-9-2014 nė 09:27
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse femrat i falin meshkujt nese i tradhetojne, ndersa meshkujt nuk e falin nje femer nese e tradheton? Zemer e Thyer 6 415
29-9-2014 nė 09:26
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A mendoni qė Pranvera ėshtė stinė qė nxitė tek njerėzit dashurinė dhe romansen NoRa 16 863
29-9-2014 nė 09:26
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Bukurinė e Hėnės apo mrekullinė e Diellit... NoRa 4 351
29-9-2014 nė 09:26
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dash2.gif a besoni se do permbyset bota ne 2012?????? megi_mistrecja_tr 11 1034
29-9-2014 nė 09:24
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cila eshte kenga qe shpreh me se miri ndjenjat tua Zemer e Thyer 11 538
29-9-2014 nė 09:24
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse gjithmone vuajne ato qe jan te sincerte?? Zemer e Thyer 7 394
29-9-2014 nė 09:24
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Me cfare nicku ju therret shoqeria zakonisht Zemer e Thyer 5 368
29-9-2014 nė 09:23
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ju ka ndodhur nganjeher qe te lidheni me dike qe nuk e keni dashuruar ende po jeni lidhur pa menduar fare? Zemer e Thyer 14 557
29-9-2014 nė 09:22
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3    5  ..  16
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11