Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3    5  6
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Kalendari Historik i datės 11 mars Ela Kiss 0 467
10-3-2011 nė 20:58
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje DĖSHMORĖT E SHQIPĖRISĖ QĖ RANĖ PĖR KOSOVĖN E TROJET ETNIKE Ela Kiss 0 483
6-3-2011 nė 01:51
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kalendari Historik i datės 5 mars Ela Kiss 0 474
5-3-2011 nė 01:16
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 14 pikat e Wilsonit resti 7 16445
21-2-2011 nė 15:00
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje HISTORIA E POPULLIT TIM!!!! Rudi 15 1157
17-12-2010 nė 21:52
nga Rudi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Historia dibrane,ne valle me burra (Faqet:  1  2  3  4) Rudi 76 4732
13-11-2010 nė 18:32
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje HISTORIA E SHQIPONJES - SIMBOLIKES SE FLAMURIT SHQIPTAR GoNi 8 489
28-10-2010 nė 16:15
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Zbulohet ne Vatikan njė dokument nė gjuhėn shqipe, i vitit 1210 Prohibited Illusion 0 317
27-10-2010 nė 21:59
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Konica: "Ju tregoj pėr Mbretin Zog" kathy 1 357
21-10-2010 nė 20:31
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje HISTORIANET/E kemi sajuar Greqinė e lashtė Prohibited Illusion 0 304
10-10-2010 nė 20:40
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 5 tradhtarėt mė tė mėdhenj tė historisė Prohibited Illusion 3 462
10-10-2010 nė 10:19
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Wellington, njeriu qė mundi Napoleonin Prohibited Illusion 0 348
26-9-2010 nė 17:55
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Aristidh Kola, C'jane Kosovaret per Greket (pjesa e II) Ela Kiss 0 303
15-9-2010 nė 09:47
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Aristidh Kola, C'jane Kosovaret per Greket (pjesa e I) Ela Kiss 0 292
15-9-2010 nė 09:46
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dardania dhe Mbreteria e saj Ela Kiss 0 328
15-9-2010 nė 09:41
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pak Histori-Kosova Ela Kiss 0 293
15-9-2010 nė 09:37
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Histori e Hershme - Pellazge, Ilire dhe Epirote Ela Kiss 0 283
15-9-2010 nė 09:33
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shpella e Mamuthit, parku mė i thellė nė botė Prohibited Illusion 0 365
5-9-2010 nė 14:23
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje KODI I FSHEHTĖ I PĖRKRENARES SĖ SKENDERBEUT Ela Kiss 3 358
21-8-2010 nė 01:58
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 10 perandoritė mė tė mėdha nė histori Prohibited Illusion 3 482
20-8-2010 nė 02:04
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Gjurmė Ilire edhe nė Pamir Ela Kiss 3 397
1-8-2010 nė 00:44
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Epopeja e Luftės sė Vlorės, 1920 Ela Kiss 0 304
1-8-2010 nė 00:39
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Historia e Prizrenit limi 8 482
15-7-2010 nė 19:16
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Gjenitė, pesė mendjet qė ndryshuar botėn Prohibited Illusion 1 399
8-7-2010 nė 22:29
nga Ylli Forumit
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shpata e Gjergj Kastriotit Enkelejda 3 378
6-7-2010 nė 18:33
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Domethenia e Flamurit te Republikes se Kosoves Enkelejda 3 2142
20-6-2010 nė 22:50
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Misteret e Ismail Qemalit, Ahmet Zogut dhe Qemal Stafės Prohibited Illusion 1 302
13-6-2010 nė 00:01
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 15 katastrofat historike qe kane goditur boten Prohibited Illusion 0 330
9-6-2010 nė 22:30
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "Si e ekzekutuan vėllanė tim para naftėtarėve tė Patosit" Rudi 2 443
7-6-2010 nė 13:05
nga EmaLiO(Boy)
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Perberja Etnike shqiptare Rudi 0 376
6-6-2010 nė 20:21
nga Rudi
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3    5  6
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11