Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1  ..  5    7  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Mberriti ne Nju Jork - shkrimtari i madh shqiptar Ismail Kadare Enkelejda 0 312
14-10-2009 nė 09:57
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje POEZI NGA Llemadeo shaban cakolli 3 429
14-10-2009 nė 04:47
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nė Finlandė botohet libri i Kadaresė “Tri kėngė zie pėr Kosovėn” NoRa 1 469
7-10-2009 nė 19:57
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ne erresiren e vetmise.... Angel eyes 2 475
28-9-2009 nė 01:34
nga Angel eyes
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ismail Kadare ery 13 5402
27-9-2009 nė 08:33
nga Piccola
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cikel poetik shaban cakolli 6 461
22-9-2009 nė 23:05
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fan Noli Belle_Fleur 10 580
20-9-2009 nė 21:59
nga Belle_Fleur
 Shko tek postimi I fundit
Dosje LASGUSH PORADECI.. Ferit 22 1098
20-9-2009 nė 21:42
nga Belle_Fleur
 Shko tek postimi I fundit
Dosje AKTIVITETE NGA LSHAKSH shaban cakolli 0 284
20-9-2009 nė 19:50
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "Nena i shkruan Leter Djalit te Saj ne Mergim " Belle_Fleur 5 556
20-9-2009 nė 04:34
nga miri_uk
 Shko tek postimi I fundit
Dosje DITĖT E NAIMIT shaban cakolli 0 295
18-9-2009 nė 04:33
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Vargje shpirti per Kosoven nga poeti Himariot: SE TE DREJTEN S'E HA DHEU Piccola 3 414
16-9-2009 nė 07:16
nga KoSoVaRe4eVeR
 Shko tek postimi I fundit
Dosje PANORAMĖ E VITRINĖS SĖ LIBRIT"LSHAKSHGJ) shaban cakolli 0 304
16-9-2009 nė 02:44
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ese shaban cakolli 0 496
16-9-2009 nė 02:40
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje poezi te mesazhit dhe dashurise-Pal Sokoli shaban cakolli 6 528
12-9-2009 nė 20:27
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "KOSOVA IME E DRITĖS"-CIKĖL POETIK NGA SHABAN CAKOLLI shaban cakolli 13 463
12-9-2009 nė 05:25
nga Xh_E_n_T_i_L
 Shko tek postimi I fundit
Dosje HYSEN KĖQIKU shaban cakolli 14 439
12-9-2009 nė 01:28
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cikel poetik per dashurine shaban cakolli 13 592
12-9-2009 nė 01:18
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Jim Morrison--The Doors! Belle_Fleur 4 375
11-9-2009 nė 02:05
nga Piccola
 Shko tek postimi I fundit
Dosje PREZANTIMI I KRIJUESĖVE TANĖ NĖ BOTĖ shaban cakolli 1 302
11-9-2009 nė 01:57
nga Piccola
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Aleksandėr Pushkin Franko Vl 0 344
8-9-2009 nė 09:38
nga Franko Vl
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cikel poetik nga Engjell Koliqi shaban cakolli 22 668
6-9-2009 nė 19:34
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje KRISMA E FJALĖS-SHABAN CAKOLLI shaban cakolli 18 508
6-9-2009 nė 19:12
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "KANUNI POETIK"-Rrustem Geci shaban cakolli 5 362
6-9-2009 nė 19:09
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje FATMIR TERZIU shaban cakolli 5 383
6-9-2009 nė 19:04
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje AZEM SHKRELI U NGJIT NĖ MAJĖ TĖ LETRAVE SHQIPE DHE VETĖS I KRIJOI PAVDEKSINĖ shaban cakolli 6 481
6-9-2009 nė 19:00
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje GEDICHTE ALBANICH-DEUTSCH shaban cakolli 3 445
6-9-2009 nė 18:38
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cikel poetik nga permbledhja"TOKĖ DARDANE" shaban cakolli 5 405
6-9-2009 nė 18:35
nga shaban cakolli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cilat lloj librash ju terheqin me teper?.. Krela 3 514
4-9-2009 nė 21:47
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje DRITĖRO AGOLLI.. Ferit 12 727
4-9-2009 nė 21:30
nga Belle_Fleur
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  ..  5    7  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11