Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Dosje Lajme nga informatika (Moderatorėt e Forumit: Kleo)
Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga informatika!
12 121
30-10-2012 nė 21:35
nga Kleo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fjalori Shqip i Informatikės 
Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.
2 5
8-3-2011 nė 06:17
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pyetje dhe pergjigjeje - ndihme (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te kerkoni ndihme rreth problemeve qe hasni me PC, si dhe ndihme rreth gjerave tjera. KUJDES! Postimet jasht teme dergohen ne shporte
6 39
28-12-2010 nė 13:19
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pėrdoruesit e Unix 
Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.
0 0
Asnjėherė
Dosje Pėrdoruesit e Mac 
Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.
0 0
Asnjėherė
Dosje Rrjeti kompjuterik  (Moderatorėt e Forumit: Kleo)
Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.
2 2
8-3-2011 nė 06:35
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Trajnim & leksione 
Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.
2 3
30-7-2011 nė 11:36
nga arbem
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shkarko Programe (Moderatorėt e Forumit: ArTi, JaNi, Kleo)
ketu mund te beni Download Full Software si dhe te kerkoni softwaret qe u nevoiten. KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
0 0
Asnjėherė
Dosje SMS & Mobile Celular (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te kerkoni dhe te postoni gjithēka qe ka te beje me telefonat si dhe lidhjet telefonike. KUJDES! postimet jashte teme dergohen ne shporte.
1 10
10-12-2009 nė 15:31
nga Ø¢¬Õ¬ńdØ¢¬Õ¬Śzz
 Shko tek postimi I fundit
Dosje E-books (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te postoni dhe gjeni tutoriale praktike ne pergjithesi per Kompjuteret dhe Internetit.
21 91
23-11-2010 nė 20:35
nga limi
 Shko tek postimi I fundit

 
 Faqet:  1  2    4
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje msn009.gif Sexy nuru massage video. Round Boob Sex. Free full gay films. Kelle38104 0 59
27-1-2018 nė 20:33
nga Kelle38104
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Hot Indian Porn Videos. Hot Zee Telugu Scenes. Nude Tamanna Bhatia. NoraGroth9 0 51
27-1-2018 nė 18:18
nga NoraGroth9
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif Passion hd sexy videos. All tags sex videos. Indian Guy White Girl Sex. AntonGarte 0 62
27-1-2018 nė 18:09
nga AntonGarte
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cray.gif Spy Cam Sex On Beach. Sex Massage Parlour Video. Best sex massage porn. JulioMilfo 0 62
27-1-2018 nė 17:07
nga JulioMilfo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje smiley-whacky103.gif Free thick shemale porn. Weptrik Xxx. Pak Girls Sexy Videos. EvieGuinn5 0 52
27-1-2018 nė 14:28
nga EvieGuinn5
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Secret Porn Videos. Free video of ssbbw. Neighbour Undressing. StaciaBirn 0 60
27-1-2018 nė 14:10
nga StaciaBirn
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn006.gif Asian pregnant movie. Maria osama porn. Boat x video. AmparoF01 0 50
27-1-2018 nė 14:00
nga AmparoF01
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cray.gif Gohan videl porn. Xxxn Pakistan. Indian girls small breast. DarnellHud 0 63
27-1-2018 nė 13:56
nga DarnellHud
 Shko tek postimi I fundit
Dosje crazy.gif Milky Tits Tube. Sri Lankan Porn Girls. Sri Lanka Sexy Movie. KABSara834 0 61
27-1-2018 nė 12:59
nga KABSara834
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif South Indian Masala Hot Videos. Xxx comedy video. Teen Tits Spy. Hilda73I76 0 50
27-1-2018 nė 12:52
nga Hilda73I76
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn009.gif New groping videos. One Piece Sex Xxx. Teacher fuking girl. Charmain15 0 59
27-1-2018 nė 10:11
nga Charmain15
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Xxx Film Sex Video. Porn Sex India Video. Monica lewinsky porn parody. RodneyBrio 0 68
27-1-2018 nė 09:41
nga RodneyBrio
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn011.gif Www Waptric Sex Video Com. Tumblr Curvy Matures. Kim #@!--)dashuan porn video. MichaelaTo 0 65
27-1-2018 nė 08:53
nga MichaelaTo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif Sign In To Apple Id TammiForro 0 45
25-1-2018 nė 06:57
nga TammiForro
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Login Paypal Prepaid JodyGleado 0 64
22-1-2018 nė 18:31
nga JodyGleado
 Shko tek postimi I fundit
Dosje loll.gif Video porno i. Free Incest Movies Porn. Pakistani You Jizz. LeoraHoppe 0 69
16-1-2018 nė 13:12
nga LeoraHoppe
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn017.gif Xxx Indian Hindi. Elf porn xxx. Xxx Porn Boobs. Justina09W 0 54
16-1-2018 nė 12:31
nga Justina09W
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif Xxx sex asian com. Shweta Tiwari Naked Video. Thick White Teen bera gabim!!!!!!ed. JacquieRey 0 71
16-1-2018 nė 07:49
nga JacquieRey
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cray.gif Www Xnxx New Video. Thamil hot vedios. Wife Car Blowjob. AmeeCollin 0 74
16-1-2018 nė 07:28
nga AmeeCollin
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Humpdate. Xxx Sexy Video Xxx. Hot ex gf pussy. RacheleRei 0 75
16-1-2018 nė 07:20
nga RacheleRei
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 48.gif Tight Girl bera gabim!!!!!!ed. Xnxxx Mam. Big tits bondage. TatianaFra 0 119
9-1-2018 nė 17:21
nga TatianaFra
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Vigin Sex Porn. Tasha reign download. Xvideos Desi Videos. GabrieleFl 0 117
9-1-2018 nė 16:49
nga GabrieleFl
 Shko tek postimi I fundit
Dosje crazy.gif Lesbian leg hump. Pakistani Girls In Porn. Celebrity pinay porn. GabrieleFl 0 111
9-1-2018 nė 16:03
nga GabrieleFl
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn017.gif Free thick girl videos. Big black dikc. Real Mom Son Incest Videos. BritneyBuf 0 63
9-1-2018 nė 09:23
nga BritneyBuf
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif Porn Xxx Brother. Thailand Ladyboy Porn. Kiara mia hd videos. DeloresAyl 0 117
9-1-2018 nė 06:52
nga DeloresAyl
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 48.gif Anel hot sex. Sunny leone sex videos and photos. Areab sex com. KristineGi 0 124
9-1-2018 nė 06:43
nga KristineGi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje stop1.gif Reshama Sexy Video. Aunty Boy Romance. Videos Hindi Sexy. JestineMcK 0 62
9-1-2018 nė 05:46
nga JestineMcK
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dance.gif Just want to say Hello! Anton9162 0 72
8-12-2017 nė 11:52
nga Anton9162
 Shko tek postimi I fundit
Dosje stop1.gif How To Get Your (Messy, Icky) Fridge Sparkly Clean During 3 Minutes Flat! AndreaGutt 0 79
27-11-2017 nė 14:35
nga AndreaGutt
 Shko tek postimi I fundit
Dosje maslay.gif Www.gmail.com For Login RosaCastre 0 76
22-11-2017 nė 11:35
nga RosaCastre
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  2    4
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11