Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Dosje Lajme nga informatika (Moderatorėt e Forumit: Kleo)
Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga informatika!
12 121
30-10-2012 nė 21:35
nga Kleo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fjalori Shqip i Informatikės 
Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.
2 6
15-9-2018 nė 04:57
nga ads1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pyetje dhe pergjigjeje - ndihme (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te kerkoni ndihme rreth problemeve qe hasni me PC, si dhe ndihme rreth gjerave tjera. KUJDES! Postimet jasht teme dergohen ne shporte
6 39
28-12-2010 nė 13:19
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pėrdoruesit e Unix 
Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.
0 0
Asnjėherė
Dosje Pėrdoruesit e Mac 
Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.
0 0
Asnjėherė
Dosje Rrjeti kompjuterik  (Moderatorėt e Forumit: Kleo)
Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.
2 2
8-3-2011 nė 06:35
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Trajnim & leksione 
Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.
2 3
30-7-2011 nė 11:36
nga arbem
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shkarko Programe (Moderatorėt e Forumit: ArTi, JaNi, Kleo)
ketu mund te beni Download Full Software si dhe te kerkoni softwaret qe u nevoiten. KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
0 0
Asnjėherė
Dosje SMS & Mobile Celular (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te kerkoni dhe te postoni gjithēka qe ka te beje me telefonat si dhe lidhjet telefonike. KUJDES! postimet jashte teme dergohen ne shporte.
1 10
10-12-2009 nė 15:31
nga Ø¢¬Õ¬ńdØ¢¬Õ¬Śzz
 Shko tek postimi I fundit
Dosje E-books (Moderatorėt e Forumit: ArTi)
Ketu mund te postoni dhe gjeni tutoriale praktike ne pergjithesi per Kompjuteret dhe Internetit.
21 91
23-11-2010 nė 20:35
nga limi
 Shko tek postimi I fundit

 
 Faqet:  1    3  ..  5
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Just wanted to say Hi. Travis4571 0 12
18-10-2018 nė 02:29
nga Travis4571
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cray.gif Just wanted to say Hi! NormanMoll 0 10
17-10-2018 nė 22:20
nga NormanMoll
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dance.gif Im happy I finally signed up LarryShive 0 9
17-10-2018 nė 21:51
nga LarryShive
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif I am the new guy AntonioDoo 0 21
17-10-2018 nė 20:47
nga AntonioDoo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif Im glad I finally registered BobbyHoss0 0 6
17-10-2018 nė 20:12
nga BobbyHoss0
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 007.gif Just want to say Hello! MaximoW43 0 10
17-10-2018 nė 18:57
nga MaximoW43
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn011.gif Just want to say Hi. MadieWilli 0 10
17-10-2018 nė 18:04
nga MadieWilli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn015.gif Just want to say Hi! KerriSeppe 0 12
17-10-2018 nė 16:27
nga KerriSeppe
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Im glad I finally signed up AntonioDoo 0 10
17-10-2018 nė 16:25
nga AntonioDoo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn011.gif Is This Page Beneficial Or Is Some thing Missing? JulieHirsc 0 11
11-10-2018 nė 06:17
nga JulieHirsc
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn011.gif I am the new one MadieWilli 0 24
6-10-2018 nė 12:05
nga MadieWilli
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif Im glad I now signed up MaximoW43 0 32
5-10-2018 nė 04:03
nga MaximoW43
 Shko tek postimi I fundit
Dosje birra.gif Im glad I now registered MaximoW43 0 22
5-10-2018 nė 03:55
nga MaximoW43
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dance.gif Im happy I finally registered DenisIsaac 0 25
4-10-2018 nė 23:33
nga DenisIsaac
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn015.gif Im happy I now signed up MajorVospe 0 31
2-10-2018 nė 17:51
nga MajorVospe
 Shko tek postimi I fundit
Dosje birra.gif Im happy I now registered ShaneGabri 0 21
27-9-2018 nė 00:25
nga ShaneGabri
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif Viagra Generic 25569 ElveraFriz 0 12
26-9-2018 nė 13:41
nga ElveraFriz
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Buy Viagra 50889 WoodrowOHa 0 15
23-9-2018 nė 14:44
nga WoodrowOHa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif Cheap Viagra 16885 LeonardMin 0 14
22-9-2018 nė 01:23
nga LeonardMin
 Shko tek postimi I fundit
Dosje maslay.gif I am the new girl ShaneGabri 0 25
20-9-2018 nė 23:58
nga ShaneGabri
 Shko tek postimi I fundit
Dosje smiley-whacky103.gif Just wanted to say Hello. LeoniePfla 0 16
18-9-2018 nė 22:47
nga LeoniePfla
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif E8 _________ ____ (Yasak Elma) 1 _____ 19 _____ ________ _________ ____ (Yasak Elma) 1 _____ 19 _____ j4 ______ AdrianDupr 0 16
9-9-2018 nė 03:25
nga AdrianDupr
 Shko tek postimi I fundit
Dosje crazy.gif b3 _______ (Balabol) 2 _____ 10 _____ ________ _______ (Balabol) 2 _____ 10 _____ Y7 online DessieWate 0 22
9-9-2018 nė 00:12
nga DessieWate
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn011.gif h7 _________ ____ (Yasak Elma) 1 _____ 16 _____ ________ _________ ____ (Yasak Elma) 1 _____ 16 _____ g6 ______ EvelyneTea 0 20
8-9-2018 nė 06:51
nga EvelyneTea
 Shko tek postimi I fundit
Dosje maslay.gif H9 ____ _______ 40 _____ ________ ____ _______ 40 _____ e2 online EliMcKinla 0 25
8-9-2018 nė 02:00
nga EliMcKinla
 Shko tek postimi I fundit
Dosje crazy.gif H9 ___ ____ (El Chap) 3 _____ 12 _____ ________ ___ ____ (El Chap) 3 _____ 12 _____ J5 ______ MYWLucille 0 12
7-9-2018 nė 18:39
nga MYWLucille
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif z5 _________ _______ 2 _____ ________ _________ _______ 2 _____ c0 ______ AugustinaI 0 16
7-9-2018 nė 17:13
nga AugustinaI
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn006.gif H6 ______ ____ Watch ______ ____ H0 ______ WTKIvey07 0 14
7-9-2018 nė 14:25
nga WTKIvey07
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dance.gif W7 ______ ________ (Sharp Objects) 10 _____ ________ ______ ________ (Sharp Objects) 10 _____ R0 ______ LarhondaRe 0 17
5-9-2018 nė 23:14
nga LarhondaRe
 Shko tek postimi I fundit
Dosje stop1.gif Just wanted to say Hello! YoungBroom 0 22
10-8-2018 nė 07:53
nga YoungBroom
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3  ..  5
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11