Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Mendimi i pare: Pa fjal ... Mendimi i dyte??? muskonja 4 501
2-6-2011 nė 09:59
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Coftinat e qelbta... GoNi 4 524
23-5-2011 nė 14:30
nga GoNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Quajeni si te doni kete toke... (Faqet:  1  2) ArTi 25 2067
14-5-2011 nė 22:17
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kenga Flamur Pislit ,trim i trimave Shqipetar ArTi 5 745
1-5-2011 nė 20:49
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Koha eshte e mas#@!--)enjeve..... GoNi 20 1389
30-4-2011 nė 04:16
nga muskonja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Jam emigrant, shqiptar, zot e krenar... honest 8 779
29-4-2011 nė 13:16
nga endrius27
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cray.gif Kushtoni vetm 8 min kesaj video. NOUSERTEST123 10 1507
25-4-2011 nė 21:21
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ''thuajni te gjitheve nuk nderrohet Kombesia'' Cun Per Shpi 10 939
8-4-2011 nė 19:06
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shqiptari bėn "picėn mė tė mirė nė botė" Cun Per Shpi 9 1111
2-4-2011 nė 07:16
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ushqimi qe smund ta gjesh tjeter vecse made in Albania? (Faqet:  1  2) BabyBlue 34 2047
2-4-2011 nė 02:02
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Do ta dish se nga vij une ?... (Faqet:  1  2  3) ArTi 55 2709
24-3-2011 nė 23:04
nga honest
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Bisedė me njė katundar timin pėr grekėt e memecėrinė tonė ............ honest 6 495
18-3-2011 nė 08:32
nga muskonja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Rracės sime............... honest 0 313
13-3-2011 nė 23:16
nga honest
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dragostunja, fshati mes dy llojeve tė islamit honest 0 376
4-3-2011 nė 08:56
nga honest
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Vallet shqiptare... NOUSERTEST123 9 614
26-2-2011 nė 15:12
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Toni Montana jeton nė Shqipėri honest 0 299
26-2-2011 nė 02:37
nga honest
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Martesa e vajzave shqiptare me djallin NoRa 16 1129
15-2-2011 nė 20:13
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Trajtimi i personave me aftesi te kufizuar dhe shoqeria moderne Ela Kiss 0 317
13-2-2011 nė 19:08
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Origjina juaj !! (Faqet:  1  2  3  4) eleni_egla 81 4230
2-2-2011 nė 22:48
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shpirtin e drunjtė pėr ty e fal e imja Shqipėri! honest 4 377
28-1-2011 nė 18:12
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A po Asimilohen Shqiptaret ne Mergate ? limi 18 604
27-1-2011 nė 17:32
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Shqipėri e paharrueshme”, nė kujtesėn e njė diplomati NoRa 3 350
23-12-2010 nė 16:07
nga muskonja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHQIPERIA 2010, SHIKONI CFARE BEHET‏ (Faqet:  1  2) ArTi 32 1210
19-12-2010 nė 20:56
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Saimir Strati: Njė “Gines” pėr shqiptarėt NoRa 1 333
1-12-2010 nė 21:23
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cilėt janė Shqiptarėt? - Nga Edvin Zhak kathy 2 530
12-11-2010 nė 09:03
nga muskonja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa te civilizuara jane femrat shqiptare (Faqet:  1  2) ArTi 35 1212
10-11-2010 nė 13:02
nga -XHENTIL-
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Femra shqiptare dhe emancipimi i saj DoLce 4 395
10-11-2010 nė 13:02
nga dea=genti
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Momente Shqiptare.. NoRa 4 398
16-10-2010 nė 13:27
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Meshkujt shqiptare dhe ndryshimi i tyre ne vite.. DoLce 15 588
14-10-2010 nė 14:57
nga Ermenita
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mallkimi i varfėrisė kathy 0 281
12-10-2010 nė 10:24
nga NOUSERTEST123
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11