Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Dosje Video shqipetare. (Moderatorėt e Forumit: AndueLi)
Shiko videot me te bukura Shqiptare ne Forumin tone.
274 765
25-1-2014 nė 14:51
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Video Te huaja (Moderatorėt e Forumit: AndueLi)
Video muazi me te bukura nga te gjith Bota.
129 399
1-2-2013 nė 23:20
nga Bossi
 Shko tek postimi I fundit

 
 Faqet:  1  ..  5    7    9
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Kejsi Tola: Jam tip i mbyllur NoRa 3 343
28-1-2010 nė 10:09
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Besoni se eshte e vertete qe gropin Tingulli i 3-nt nuk e preferojne ne Kosove...??? Arrogant Boy 4 375
26-1-2010 nė 01:19
nga Arrogant Boy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pandev&Milito shpetojne Interin simpatiku vl 7 424
17-1-2010 nė 15:50
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Helmi im i ėmbel .... Macoku_Paf-Puf 1 352
13-1-2010 nė 21:53
nga Macoku_Paf-Puf
 Shko tek postimi I fundit
Dosje happy0146.gif Sh#@!--)ko Muzik shqipetare pa fund dhe pa asnjelloj pengese ne PC tuaj JaNi 13 2389
13-1-2010 nė 16:21
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kamela, kengetarja qe lindi nga “Ethet e se Premtes” NoRa 1 261
9-1-2010 nė 17:50
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Alban Nimani, kengetari qe erdhi nga bota e piktures NoRa 0 257
31-12-2009 nė 00:38
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Top fest 7, kete vit kendohet vetem live NoRa 0 283
24-12-2009 nė 00:04
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Si Panter i zi”, gjithēka kopje? Enkelejda 2 309
18-12-2009 nė 19:24
nga noraa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Meda vjedh kengen "PA FAT 2010" Enkelejda 0 503
17-12-2009 nė 02:41
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Festivali 48 ne RTSH, terhiqen nga gara Besa dhe Eliza NoRa 0 265
12-12-2009 nė 22:34
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje cool.gif Disa keng te dmc aka babloki. (Faqet:  1  2) tonitropojani 37 1207
12-12-2009 nė 02:58
nga tonitropojani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cila kengetare apo kengetar ju pelqen me se shumti KoSoVaRe4eVeR 10 674
11-12-2009 nė 23:02
nga picolo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Deshira Ahmeti rikthehet ne shtepi NoRa 0 273
10-12-2009 nė 22:47
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Tri kėngė tė reja pėr fundvit Enkelejda 0 297
8-12-2009 nė 02:03
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kristi Popa: Muzika shqiptare do te vije aty ku ka qene NoRa 1 283
6-12-2009 nė 13:33
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Britani, Simaku shpallet “Kompozitori i vitit” Prohibited Illusion 2 346
5-12-2009 nė 15:13
nga EnO ™
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dhora Leka, kompozitore qe e beri historia NoRa 0 411
1-12-2009 nė 00:21
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kenga labe jehon ne Janine NoRa 0 325
1-12-2009 nė 00:20
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fituesit mungojnė nė American Music Awards Enkelejda 0 236
24-11-2009 nė 03:10
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Eliza dhe Adelina fituese nė Kėnga Magjike 2009 Enkelejda 0 278
22-11-2009 nė 22:48
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mira Konci nė Festivalin “Kėnga Magjike” Enkelejda 0 280
20-11-2009 nė 02:41
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Naim Abazi nė Festivalin e Kėngės nė RTSH Enkelejda 0 311
20-11-2009 nė 02:34
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nis sot edicioni i njėmbėdhjetė i festivalit ‘Kėnga Magjike’ Enkelejda 0 349
20-11-2009 nė 02:33
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje West ‘prish’ shoun e MTV Music Awards Enkelejda 1 306
19-11-2009 nė 20:51
nga Rinesa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Paganini 12-vjecar shqiptar "trondit" skenat boterore Enkelejda 1 339
19-11-2009 nė 20:48
nga Rinesa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Korabi me video-klip tė ri Enkelejda 1 305
19-11-2009 nė 13:05
nga Rinesa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kenget me te bukura Greke... (Faqet:  1  2  3  4) Belle_Fleur 81 5897
15-11-2009 nė 23:29
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ETNOMUZIKOLOGJI shaban cakolli 1 335
19-10-2009 nė 15:22
nga Xh_E_n_T_i_L
 Shko tek postimi I fundit
Dosje The X Factor 2009 - Bonnie Prohibited Illusion 1 413
19-10-2009 nė 15:21
nga Xh_E_n_T_i_L
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  ..  5    7    9
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11