Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3    5  ..  7
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Gomaret e Kufirit dhe Gjini e prezantojnė Kosovėn nė Paris Ela Kiss 1 560
22-3-2011 nė 11:33
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Azem Galica” vjen nė Tiranė Ermenita 3 763
15-3-2011 nė 15:59
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Shqiptari” shfaqet nė Beograd GoNi 2 628
9-3-2011 nė 17:00
nga HeatherC
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Shqiptari” i Nik Xhelilaj, filmi mė i mirė nė Gjermani NoRa 8 798
31-1-2011 nė 14:37
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi ''Fjalimi i Mbretit'' ka 12 nominime pėr Os#@!--) NoRa 0 470
26-1-2011 nė 08:39
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Rrjeti social’ fiton katėr ēmime ‘Globi i Artė’ NoRa 1 502
18-1-2011 nė 04:46
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Blue Valentine’, njė mrekulli e vogėl NoRa 0 438
18-1-2011 nė 04:44
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "Maya" nė dy ekrane NoRa 0 474
14-1-2011 nė 21:35
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Hollywoodi bėn film pėr “kryepersonazhin” e Gėrdecit NoRa 3 538
13-1-2011 nė 12:06
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmat mė tė mirė tė fundvitit NoRa 0 485
28-12-2010 nė 15:20
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Vdekja nga ngufatja” merr ēmim special nė Paris NoRa 1 458
23-12-2010 nė 09:46
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Piratėt dėmtuan mė sė shumti “Avatarin” NoRa 2 472
23-12-2010 nė 09:28
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Xhilda Lapardhaja,shqiptarja qė pushtoi Romėn Prohibited Illusion 3 736
6-12-2010 nė 11:03
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi pėr Facebook ėshtė tregim i vėrtetė NoRa 1 506
28-11-2010 nė 16:20
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Gladiatori i Arte” shkon nė Holandė NoRa 0 446
8-9-2010 nė 00:48
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Historia e vėrtetė e rrjetit social mes drogės, vajzave dhe trillimit Prohibited Illusion 1 469
31-8-2010 nė 19:44
nga AlbanianBoy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Film Stander xhensil 1 399
23-7-2010 nė 16:28
nga xhensil
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Super-heronjtė e “dėshtuar” Prohibited Illusion 1 363
13-7-2010 nė 15:51
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje FILM ARTISTIK... Ylli Forumit 0 344
8-7-2010 nė 21:23
nga Ylli Forumit
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Porno “Avatari” filmi mė i shtrenjtė i Hustlerit NoRa 1 478
6-7-2010 nė 06:22
nga MbiNjeriu
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Avatar” fiton nė Saturn Awards NoRa 0 320
25-6-2010 nė 19:16
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Shkuarja tragjike e Bekim Fehmiut Enkelejda 2 347
16-6-2010 nė 17:53
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dy filma kosovarė nė “Festivalin e Kombeve” NoRa 0 354
7-6-2010 nė 18:06
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nostalgjia e kinemasė” nė ekranin e madh NoRa 0 310
4-6-2010 nė 22:18
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 'Killers' dhe 'Ondine' ndėr filmat e rinj tė kinemave amerikane NoRa 0 341
4-6-2010 nė 22:10
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Nuk do tė ketė vazhdim tė tretė tė Sex and the City NoRa 0 328
2-6-2010 nė 17:25
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kameron Diaz me rol negativ nė filmin ‘Bad Teacher’ NoRa 0 332
1-6-2010 nė 12:47
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje SHBA, finalja e “Lost” thyen rekordin e 2008 NoRa 0 327
26-5-2010 nė 20:57
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Sex and the City 2’, film me humor tė mprehtė NoRa 0 314
26-5-2010 nė 14:09
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Befasoi fitorja e filmit tajlandez NoRa 0 300
26-5-2010 nė 14:08
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3    5  ..  7
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11