Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1  2    4  ..  7
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje birra.gif Im glad I finally registered AbdulMcMi 1 454
28-10-2013 nė 05:32
nga sK1uD8wL7l
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi “Ballkan Bazar”, reagime tė forta nė Greqi honest 2 522
11-5-2013 nė 11:59
nga wsgoodman
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Arta Dobroshi merr ēmimin “Shooting Stars 2013” Ela Kiss 0 394
13-2-2013 nė 12:31
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Publikohet traileri i filmit mbi vrasjen e Bin Laden (video) Prohibited Illusion 1 510
9-8-2012 nė 21:11
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pirati i #@!--)aibeve kalon 1 miliard dollarė. NoRa 2 572
6-7-2011 nė 21:43
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Bekimi ka qenė aktor botėror, por kurrė s’ka rrahur gjoks Ela Kiss 1 581
16-6-2011 nė 19:37
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Refren pėr Kosovėn” merr ēmimin kryesor nė “Johstown Film Festival” Ela Kiss 0 469
15-5-2011 nė 14:14
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Azi, "Sex and Zen" thyen rekordin e "Avatar" NoRa 1 517
22-4-2011 nė 14:26
nga $Akili$
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kulturė: Filmi shqiptar merr ēmim nė Paris Ela Kiss 0 490
20-4-2011 nė 14:12
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Travolta nė rolin e mafiozit nė filmin e Cassavetesit Ela Kiss 0 468
2-4-2011 nė 22:18
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kosova dhe Zvicra “luftojnė” me film nė Dubrovnik Ela Kiss 0 458
1-4-2011 nė 21:51
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Jetullah Haliti shpallet “Ambasador i Paqes” Ela Kiss 0 471
31-3-2011 nė 00:07
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Gomaret e Kufirit dhe Gjini e prezantojnė Kosovėn nė Paris Ela Kiss 1 523
22-3-2011 nė 11:33
nga DoLce
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Azem Galica” vjen nė Tiranė Ermenita 3 728
15-3-2011 nė 15:59
nga lacjani
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Shqiptari” shfaqet nė Beograd GoNi 2 593
9-3-2011 nė 17:00
nga HeatherC
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Shqiptari” i Nik Xhelilaj, filmi mė i mirė nė Gjermani NoRa 8 749
31-1-2011 nė 14:37
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi ''Fjalimi i Mbretit'' ka 12 nominime pėr Os#@!--) NoRa 0 442
26-1-2011 nė 08:39
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Rrjeti social’ fiton katėr ēmime ‘Globi i Artė’ NoRa 1 475
18-1-2011 nė 04:46
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje ‘Blue Valentine’, njė mrekulli e vogėl NoRa 0 413
18-1-2011 nė 04:44
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje "Maya" nė dy ekrane NoRa 0 443
14-1-2011 nė 21:35
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Hollywoodi bėn film pėr “kryepersonazhin” e Gėrdecit NoRa 3 499
13-1-2011 nė 12:06
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmat mė tė mirė tė fundvitit NoRa 0 454
28-12-2010 nė 15:20
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Vdekja nga ngufatja” merr ēmim special nė Paris NoRa 1 431
23-12-2010 nė 09:46
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Piratėt dėmtuan mė sė shumti “Avatarin” NoRa 2 446
23-12-2010 nė 09:28
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Xhilda Lapardhaja,shqiptarja qė pushtoi Romėn Prohibited Illusion 3 694
6-12-2010 nė 11:03
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi pėr Facebook ėshtė tregim i vėrtetė NoRa 1 475
28-11-2010 nė 16:20
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit
Dosje “Gladiatori i Arte” shkon nė Holandė NoRa 0 419
8-9-2010 nė 00:48
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Historia e vėrtetė e rrjetit social mes drogės, vajzave dhe trillimit Prohibited Illusion 1 443
31-8-2010 nė 19:44
nga AlbanianBoy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Film Stander xhensil 1 371
23-7-2010 nė 16:28
nga xhensil
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Super-heronjtė e “dėshtuar” Prohibited Illusion 1 329
13-7-2010 nė 15:51
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  2    4  ..  7
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11