Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1  ..  4    6  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje Nis sot aventura e “Big Brother Albania 3″ (Faqet:  1  2) NoRa 31 1125
2-5-2010 nė 23:29
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fisnik Ademi, ‘zonjusha Fi-Fi’ e serialit “Kafeneja jonė” NoRa 0 315
27-4-2010 nė 21:41
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Portokallia ne Big Brother NoRa 1 330
18-4-2010 nė 11:45
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Olta padit ne gjyq per shpifje Bertinen?? NoRa 1 283
18-4-2010 nė 11:43
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Top Fest 7, gjysmėfinalet live nė 4 netė NoRa 0 288
15-4-2010 nė 19:29
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Big Maman pėrjashtohet nga VIP Shpija NoRa 2 361
15-4-2010 nė 18:17
nga Alexia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje exclamation.gif Zbulohet fejesa dy vjeēare e Bertines NoRa 1 310
1-4-2010 nė 12:09
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Aida Shtino: U ndava nga burri se s’jetoja dot me genjeshtra NoRa 0 334
25-3-2010 nė 23:21
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Lisa Kujofsa: Prapaskenat e Apartamentit 2xl NoRa 0 335
18-3-2010 nė 15:39
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje happy0148.gif Portokalli (Faqet:  1  2) eleni_egla 28 1909
16-3-2010 nė 10:21
nga ink heart
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Balina Bodinaku: Vleresoj meshkujt qe dine te jene mirenjohes NoRa 1 546
12-3-2010 nė 00:05
nga Harrakati
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Graciela flet pėr 'burgun',BB dashurinė e Klodit me njė djalė.. NoRa 0 230
11-3-2010 nė 13:46
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje BIG brother... GoNi 5 424
4-3-2010 nė 19:33
nga GoNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Zbulohen disa emra qė do tė futen te Shtėpia e madhe Enkelejda 5 372
24-2-2010 nė 17:27
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi qe ju pelqen me shume ? vigna 21 960
23-2-2010 nė 14:16
nga Piccola Stella
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Starton Top Fest 7 NoRa 1 267
19-2-2010 nė 19:49
nga Arrogant Boy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Njerėz tė Humbur" vazhdon misionin nė Kosovė Enkelejda 2 332
17-2-2010 nė 20:23
nga Arrogant Boy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Amarda Toska: Kete vit martohem NoRa 1 560
4-2-2010 nė 13:49
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sonila & Balina, te gjitha nderhyrjet plastike qe i kane transformuar NoRa 0 1158
27-1-2010 nė 23:29
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Adela kthehet ne xhami e mbuluar me shami NoRa 1 491
24-1-2010 nė 00:30
nga GoNi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje kush Gazete/Reviste ju acaron me shume.. Arrogant Boy 0 297
19-1-2010 nė 22:11
nga Arrogant Boy
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Filmi qe ju ka ndryshuar pikepamjen e jetes.. (Faqet:  1  2) JaNi 40 1935
17-1-2010 nė 10:19
nga ESTABIEN
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Adela e Big Brother vėn shamin bėhet myslimane Enkelejda 0 303
9-1-2010 nė 22:45
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pasdite ne TCH, Genta Popa merr stafeten NoRa 0 393
4-1-2010 nė 00:10
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pango: Si ka ndryshuar jeta ime 9 muaj pas videos se skandalit NoRa 1 381
12-12-2009 nė 19:21
nga limi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dritani dhėndėr dhe Eva nuse Enkelejda 0 325
8-12-2009 nė 01:56
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kledi Kadiu dhe Scopelliti ribashkohen” per bamiresi NoRa 0 360
6-12-2009 nė 01:15
nga NoRa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fatos Kryeziu edhe ‘kryemadh’, edhe i suksesshėm Enkelejda 0 533
19-11-2009 nė 13:38
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kushtrim Sheremetin: Televizioni, forma ‘e vetme’ e mbijetesės Enkelejda 0 344
13-11-2009 nė 11:47
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mbesin pa “Boom” Enkelejda 0 746
15-10-2009 nė 08:21
nga Enkelejda
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  ..  4    6  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11