Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

 
 Faqet:  1    3    5  ..  33
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje exclamation.gif Do jepja gjithcka..... (Faqet:  1  2) Arrogant Boy 28 1379
4-11-2014 nė 15:43
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kush eshte personi qe ju beri ta shijoni jeten? (Faqet:  1  2  3) NoRa 67 2620
4-11-2014 nė 15:43
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si quhet personi..... GoNi 3 398
4-11-2014 nė 15:42
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres?? (Faqet:  1  2) eda 36 1953
4-11-2014 nė 15:42
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si ta ndali lotin.. GeNtJaNi_Kominaci 2 377
4-11-2014 nė 15:41
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dashuria me shikim te pare eshte.... shefi1 4 1299
4-11-2014 nė 15:41
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 5 pyetjet e mėdha nė dashuri?? NoRa 2 383
4-11-2014 nė 15:40
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Eh ta dish sa shum te dua Rudi 7 526
4-11-2014 nė 15:40
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Kur quhet dashuri e lodhur !!! (Faqet:  1  2  3) Rudi 60 2093
4-11-2014 nė 15:39
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Du me shum ty,a me beson mu. Rudi 24 686
4-11-2014 nė 15:38
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje A mund te mbaroj nje dashuri e madhe pa nje motiv te vecante? (Faqet:  1  2) bambola 28 1382
4-11-2014 nė 15:38
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pikėpyetjet e dashurisė NoRa 2 378
4-11-2014 nė 15:37
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dashni moj dashni!!!!!!!! Rudi 16 1273
4-11-2014 nė 15:36
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse pas nje sherri marramens ndjenjat ne dashuri jan shum me te forta,dhe pse ndikon kjo xhe te nje femer!!! (Faqet:  1  2) Rudi 32 1649
27-10-2014 nė 21:29
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje I keq ne dashuri ama............. Rudi 11 553
27-10-2014 nė 21:26
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Let Me Die With You! lacjani 24 627
15-10-2014 nė 12:15
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Sa Kushton Fjala Te Dua Rudi 6 614
15-10-2014 nė 12:12
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje DASHURI DHE DHUN..........PSE JO (Faqet:  1  2) Rudi 27 2145
15-10-2014 nė 12:10
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Pse mbaron nje dashuri???? (Faqet:  1  2  3  4) Rudi 83 2375
15-10-2014 nė 12:08
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje sad0002.gif Histori Dashurie (Faqet:  1  2  3  ..  5) ~Akullore~ 112 7364
15-10-2014 nė 12:05
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ne ē'menyre preferon rinia shqiptare te transmetoje nje mesazh dashurie ? Ferit 1 385
15-10-2014 nė 11:54
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Cilat Do Ishin 3 Gjerat Qe Do Benit Per Te Rifituar Dashurin E Ish Partnerit/es (Faqet:  1  2) limi 38 1798
15-10-2014 nė 11:53
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dashuria largon dhembjen Enkelejda 4 413
15-10-2014 nė 11:52
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do? Enkelejda 11 709
15-10-2014 nė 11:52
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 3 Motive pse ja vlen te dashurohesh, dhe 3 Motive pse nuk ja vlen te dashurohesh Enkelejda 3 327
15-10-2014 nė 11:51
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dashuria dhe studimet Enkelejda 2 364
15-10-2014 nė 11:48
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje TeLeFoNaT DaShUr!e" Enkelejda 23 960
11-10-2014 nė 13:01
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Dashuria pėr nėnėn Enkelejda 4 400
11-10-2014 nė 12:58
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Si Vdes Dashuria...? Enkelejda 11 455
11-10-2014 nė 12:56
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Mos u marto nėse nuk je rritur ende! (Faqet:  1  2) Enkelejda 32 1616
11-10-2014 nė 12:54
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1    3    5  ..  33
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11