Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Dosje Matematikė 
Matematika shpeshherė quhet mbretėreshė e shkencave. Ajo merret me studimin e raporteve sasiore dhe cilėsore tė objekteve konkrete dhe abstrakte, si dhe me studimin e formave hapėsinore. Sipas Burbakistėve (Nicolas Bourbaki) ajo ėshtė shkencė qė studjon relacionet dhe nė thelbin e saj ėshtė kuptimi i numrit. Matematika ėshtė shkencė deduktive d.m.th pėrfundimet e saj janė tė pėrgjithshme dhe tė sakta.
20 127
18-12-2010 nė 13:26
nga Ela Kiss
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Fizikė 
Fizika ėshtė shkenca e cila studion ligjet themelore tė gjithėsisė duke iu referuar lėndės dhe energjisė - si dhe bashkėveprimit midis tyre - prej tė cilave gjithėsia pėrbėhet. Fizikė ėshtė shkenca nėpėrmjet sė cilės njerėzit pėrpiqen tė shpjegojnė dukuritė natyrore.
13 51
27-2-2011 nė 01:54
nga Prohibited Illusion
 Shko tek postimi I fundit

 
 Faqet:  1  
  Ikona: Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Shikime: Postimi i Fundit:
Dosje msn007.gif viagra cheap CortneyBry 0 25
3-2-2018 nė 12:40
nga CortneyBry
 Shko tek postimi I fundit
Dosje loll.gif buy viagra CortneyBry 0 14
3-2-2018 nė 02:59
nga CortneyBry
 Shko tek postimi I fundit
Dosje viagra online CortneyBry 0 14
2-2-2018 nė 17:47
nga CortneyBry
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif Login For Gmail JodyGleado 0 12
1-2-2018 nė 22:34
nga JodyGleado
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif Bank Of America Online Login Sign In JodyGleado 0 7
31-1-2018 nė 03:51
nga JodyGleado
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn017.gif Tamil Mature Aunty. Xx Hot Hindi Movies. Women Doing Hand Jobs. DorrisMess 0 12
27-1-2018 nė 20:44
nga DorrisMess
 Shko tek postimi I fundit
Dosje stop1.gif Carsex Videos. Boy master bating. Sister brother handjob video. CathrynIau 0 9
27-1-2018 nė 20:16
nga CathrynIau
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif Quick Sex In Office. Foreplay for her videos. Rupa Hot Sex. MahaliaCab 0 11
27-1-2018 nė 18:06
nga MahaliaCab
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn002.gif Indian Hairy Armpits Photos. Free poran. 3gp adult mobile videos. NoraGroth9 0 9
27-1-2018 nė 17:58
nga NoraGroth9
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif Film massage sex. Sexy Kannda. Gujarati Sex Tube. MattieOgil 0 12
27-1-2018 nė 17:42
nga MattieOgil
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn006.gif Free indian lesbian movies. Paz vega sex movies. Xxx Telugu Films. Karri85449 0 9
27-1-2018 nė 17:09
nga Karri85449
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn017.gif Ebony light skin anal. Male masterbate videos. Priya rai lesbian videos. Aurora4638 0 11
27-1-2018 nė 17:02
nga Aurora4638
 Shko tek postimi I fundit
Dosje dance.gif Porn Bollywood Actor. Unseen Porn Tube. Sri Lanka Sex New Video. UweP278628 0 13
27-1-2018 nė 13:44
nga UweP278628
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Fukking girls video. Xxx Nude Kajol. Indian Porntube Movies. FaithMcKed 0 8
27-1-2018 nė 13:38
nga FaithMcKed
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Indian mother inlaw sex. Xvideo Pakistani Hot. Download Videos 3gp Porn. BufordEasl 0 23
27-1-2018 nė 11:48
nga BufordEasl
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn003.gif Teen Girl Hairy. Suck Those Big Tits. Xxx Hot Video Com. BlancaLom1 0 10
27-1-2018 nė 11:34
nga BlancaLom1
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn015.gif Sexy Indian Teen Girl. New Old Man Sex Videos. Reshma Boobs Hot. RoseannaCo 0 15
27-1-2018 nė 10:58
nga RoseannaCo
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 48.gif Sexx Video 3gp. New desi aunty videos. Cum on bra porn. KatherineP 0 24
27-1-2018 nė 10:46
nga KatherineP
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn006.gif Sex Scene Hindi Movie. Free porn jenna jamison. Indian bera gabim!!!!!!ing Cock. OnaCurr95 0 22
27-1-2018 nė 10:43
nga OnaCurr95
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif Des sex vidio. Xxvideo free. Rape Videos Pirn. LLLSteve67 0 20
27-1-2018 nė 10:29
nga LLLSteve67
 Shko tek postimi I fundit
Dosje crazy.gif Pissing Girls Nude. Pakistani real xxx. Xxx Naked Film. WilbertHan 0 26
27-1-2018 nė 09:23
nga WilbertHan
 Shko tek postimi I fundit
Dosje birra.gif _________ - 5 _____ 46 _____ ________, _________ - 5 _____ 46 _____ 20.01.2018, _________ - 5 _____ 46 _____ _____ _____ MathiasA49 0 15
20-1-2018 nė 07:53
nga MathiasA49
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn007.gif Desi Mms Video. Www xxx saxey video com. Katrina sexy vido. RosalindHe 0 24
9-1-2018 nė 15:45
nga RosalindHe
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn015.gif Porn Videos On Dailymotion. Xxx Rape Full. Biggest boobs ever porn. BelindaS79 0 19
9-1-2018 nė 06:49
nga BelindaS79
 Shko tek postimi I fundit
Dosje 20.gif the dating application TroyOBrien 0 38
27-12-2017 nė 12:36
nga TroyOBrien
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif erectile dysfunction treatment MalorieVkr 0 34
11-12-2017 nė 01:40
nga MalorieVkr
 Shko tek postimi I fundit
Dosje smiley-whacky103.gif Outlook Web App 365 DewayneSeg 0 15
7-12-2017 nė 10:13
nga DewayneSeg
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn018.gif Im gladreally happy I now registered LydaMcLart 0 115
12-6-2017 nė 18:23
nga LydaMcLart
 Shko tek postimi I fundit
Dosje msn017.gif Im gladreally happy I at last registered SherrylX36 0 52
10-6-2017 nė 06:41
nga SherrylX36
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Just want to say Hi. WilheminaR 0 75
2-6-2017 nė 04:40
nga WilheminaR
 Shko tek postimi I fundit
Shfaq temat nga       dhe renditi ato sipas      
 Faqet:  1  
 

Dosje e Kuqe Njė temė e hapur me postime tė reja (  Dosje e Kuqe e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Dosje Njė temė e hapur (  Dosje e Nxehtė mė shumė se 20 pėrgjigje )
*
Temė e Mbyllur Njė temė e mbyllur

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11