Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Mirėmbajtja e Pėrdoruesit

Ėshtė regjistrimi i nevojshėm?
Kjo varet nga Administratori sepse ai mund tė ndryshojė opsionet forumit dhe pėrdoruesit tė cilėt nuk janė tė regjistruar nuk mund tė shikojnė apo tė postojnė tema tė reja. Pra gjithēka varet nga Konfigurimi qė i bėn Administratori Forumit. Pėr tu regjistruar kliko kėtu.

Nėse regjitroheni apo jeni tė regjistruar ju jeni tė aftė tė merrni njoftime nga Administratori.

A pėrdor ky forum Biskotat?
Po. Ky forum pėrdor biskotat (cookies) pėr tė ruajtur tė dhėnat tuaja tė identifikimit, vizitat e fundit, dhe temat qė ju keni vizituar. Ne e bėjmė kėtė qė ju ta keni mė tė lehtė pėr tė dalluar se kush temė ka pėrgjigje tė reja dhe kush jo.

Nėse dilni nga forumi, biskotat do tė pastrohen. Pėr tė dalė klikoni kėtu.

Si mund tė shtoj njė firmė?
Pėr tė shtuar njė firmė nė postimet tuaja ju duhet tė hyni tek profili juaj dhe tė vendosni tek kutia e firmės, tekstin qė do tė pėrdorni si firmė.

Kodi BB dhe HTML mund tė jenė tė aktivizuara ose jo. Kjo bėn dallimin nėse ju lejohet tė vendosni diēka tjetėr pėrveē tekstit apo jo.

Si mund tė shtoj njė foto profili?
Pėrsėri nė profilin tuaj ndodhet njė vend ku mund tė vendosni 'Foto' dhe fotoja do tė shfaqet poshtė emrit tuaj. Madhėsia e fotos varet nga Konfigurimi i Amdinistratorit.

Si mund tė rikthehet njė fjalėkalim i harruar?
Nėse keni harruar fjalėkalimin mos u shqetėsoni. Klikoni tek rikthe fjalėkalimin dhe plotėsoni formularin qė ju jepet. Fjalėkalimi do t'ju dėrgohet me email dhe ju mund ta ndryshoni pėrsėri atė.

Ēfarė ėshtė njė mesazh?
Mesazhet zakonisht pėrdoren pėr komunikim privat midis dy antarėve, pėr tė dėrguar/marrė informacion apo dhe pėr ndonjė gjė tjetėr. Ato kanė njė limit pėr ēdo antar i cili ėshtė caktuar nga Administratori. Nėse ju i pėrdorni mesazhet pėr tė ofenduar dikė tjetėr atėherė ju mund tė pėrjashtoheni nga ky shėrbim. Pėr tė pėrdorur kėtė shėrbim klikoni kėtu ose shkoni tek profili juaj.


  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11